Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a videóban...

Mi a véleményetek a videóban látottakról?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 23. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem érdekel.


Èrdekel az, hogy engem nem érdekel?


Mert, ha nem érdekel téged az, hogy engem nem érdekel, akkor miért érdekeljen engem az, ha téged sem érdekel?

2022. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem érdekel minden, ami veled kapcsolatos.
2022. dec. 23. 22:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy még a román is okosabb volt a rendőrtől.
2022. dec. 23. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

A videóban egy értetlen migránst látunk aki nem érti meg, hogy lezárás van és azon az úton nem mehet haza.


Látjuk még a kamerást aki tolmácsként van jelen és a videó feltöltése miatt egy igazi suttyó.


Illetve szerencsétlen rendőr urat látjuk akinek meg kell bírkóznia az ilyen aljadék, értetlen migránsokkal is. Maximális respect a rendőr úrnak.


A migráns remélem hazajutott és vissza se jön soha, a kamerás meg megérdemelne egy hátbaveregetést a gumibottal amiért megsértette egy hatósági személy kérését.

2022. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4


Miről beszélsz? Kérdezte az autós, hogy akkor merre mehet, mivel le van zárva az út, de ő viszont arra lakik, valahogyan a lakására kell jutnia. Erre a rendőr semmit nem tudott mondani. Illetve tudott, hogy menjen a pics@ba egyenesen, ezt is magyarul. Azért gondolj bele, hogy te mennél egy külföldi országban, le lenne zárva az út, majd kérdeznéd a rendőrt, hogy akkor merre tudsz elmenni a szálláshelyre, ő viszont semmit nem tudna mondani.

2022. dec. 23. 23:00
 6/12 A kérdező kommentje:
*Aztán még a rendőrnek állna fentebb.
2022. dec. 23. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Én a rendőr úrral csak tisztelettel bánok bármerre is járok.
2022. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Lehetnél annyira igényes, hogy legalább elvárd, hogy a rendőr alapfokon tudjon angolul, tekintve, hogy világnyelv. Gondolom, hogy te sem tudsz valami sokat.

2022. dec. 23. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Mit vársz szaros nettó 130k-s fizetésért? Nem a legélesebb elméjű emberek fognak ennyi pénzért dolgozni. A kutya sem akar rendőr lenni.

Régebben túljelentkezés volt a rendőrséghez, most már azt is felveszik akinek ránézésre megvan a négy végtagja.

2022. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Attól még képezhetnék magukat, mert úgy még a feljebb jutás is könnyebb. Egyébként én is operátor vagyok, összeszerelő, ha úgy tetszik, mégis van egy középfokú angol nyelvizsgám, de önerőből folyamatosan fejlesztem magam. Ez szimplán igényesség csak magam felé.
2022. dec. 24. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!