Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki gyanúsítottként van...

Ha valaki gyanúsítottként van idézve, akkor már nem is muszáj semmit sem mondania?

Figyelt kérdés

Jött egy idézés ahol legelőször idéznek egy ügybe. Úgy van írva, hogy "idézés bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személy részére"


Az idézésre el kell menni, viszont ha már random legelsődjére gyanúsítottként idéznek, ha bemegyek, nem is muszáj beszélnem?


Ha gyanúsítottként idéznek, már nem is fog a nyomozó olyat kérdezni tőlem, hogy "Meséld már el mit csináltál..." stb...stb..., hanem mondja a gyanúsítást?



2023. júl. 8. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni nem célszerű, de nem vagy köteles emlékezni semmire. De ne félj, Levike, akkor is a sitten végzed, ha egy szót sem szólsz, általában eléggé egyértelműek a bizonyítékok, csak neked nem áll össze a sztori, ha nem szeded a gyógyszereidet.
2023. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Közlik veled a gyanúsítást levike, tudom melyik ügy… és a legjobb ha semmit nem mondasz. Tagadd meg és kész. ;)
2023. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ugye szabadon távozhatok? Elvégre idéznek. Ha őrizetbe akarnának venni, jöttek volna már értem elég hamar. Sz@ros 30 ezerről van szó.
2023. júl. 8. 22:01
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nemnem. Ott is őrizetbe vehetnek :) vigyél tisztaságit.
2023. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

El kell, hogy keserítselek. Nem megyek, és tiszta legálisan.

Hétfőn reggel elmegyek a háziorvoshoz. Doktornő, tegnap délután lefutottam 10 kilométert sportolasként, tisztára megizzadtam, folyt rólam a víz. Jólesett egy hideg kóla és bementem egy bárba, ott még a nagyon hideg klímát fújták és megfáztam. Fáj a torkom, lázas vagyok, holnap hivatalos helyre kéne mennem, egy igazolást szeretnék kérni. Az igazolást egy beadvánnyal csatolom még hétfőn postán tértisen elsőbbségivel, és kedden meg is kapja. Ki vagyok hivatalos orvosi igazolással mentve. Majd idéznek egy jó két hónap múlva, addig még kitalálok valamit, de csak legálisat, semmi zsiványság.

2023. júl. 9. 00:13
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Csak nehogy erről az előadó is tudomást szerezzen ;) lementettem az idézést mikor még felraktad, meg ezt befotózom hozzá. Szerintem ráfognak jönni kinek az embere vagy és már vezettet is elő.
2023. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én meg téged keresítelek el Kérdező, nem úszod meg ennyivel...

Ezt max. egyszer játszhatod el....


Nem várnak sokat a következő idézésre.... ha akkor sem mész el, előállítanak, te gyökér!

2023. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Álltalában 2 hónap múlva szokták új idézést küldeni, addigra meggyógyul az ember. Te másik gyökér.
2023. júl. 10. 18:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Anyád a 2 hónap, te szerencsétlen!


Ez nem szokásjog alapján van, te hülye.


Te nem tanúként lettél volna megidézve, (akkor lehet tolerálni a betegséget) hanem gyanúsításra szóló idézésnek nem tettél eleget!


Veled nem sz@rakodnak annyit!

2023. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ott lesz az orvosi igazolás holnap megkapják, pár sort írtam és ki is mentettem magam hivatalosan.


Gyan. Idézésre is oda van írva hogy ha nem menti ki magát, akkor mik a következményei. Én kimentettem magam

2023. júl. 10. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!