Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki gyanúsítottként van...

Ha valaki gyanúsítottként van idézve, akkor már nem is muszáj semmit sem mondania?

Figyelt kérdés

Jött egy idézés ahol legelőször idéznek egy ügybe. Úgy van írva, hogy "idézés bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személy részére"


Az idézésre el kell menni, viszont ha már random legelsődjére gyanúsítottként idéznek, ha bemegyek, nem is muszáj beszélnem?


Ha gyanúsítottként idéznek, már nem is fog a nyomozó olyat kérdezni tőlem, hogy "Meséld már el mit csináltál..." stb...stb..., hanem mondja a gyanúsítást?



2023. júl. 8. 19:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Gyan. Idézésre is oda van írva hogy ha nem menti ki magát, akkor mik a következményei. Én kimentettem magam"


Éppen ezért játszhatod ezt el, max. egyszer.


A következőnél már ezt nem eszik meg, legfeljebb csak akkor, ha haldokolsz.

2023. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Erről beszélek. Ki lehet menteni magam gyan idézésnél is, pl. Orvosi igazolással. Azzal mentettem ki.

Majd küldenek másik idézést, de én nem mondtam olyat, hogy arra nem megyek el. Tisztába vagyok vele, hagy ha pl. 9 órára idézve van egy gyanúsított és nem megy el, és nem mentette ki magát, akkor egy fél óra múlva csenget a rendőrség. Nem akarom énse ezt.

2023. júl. 10. 18:47
 13/21 anonim ***** válasza:

Imádom ahogy így fosol levike. Csak mondom hogy magam beszéltem az előadóval, és küldtem el ezt a kérdésed is, csak hogy tiszta víz legyen a pohárban és ne tudjál itt lavírozni.


Üdvözlettel a Pest Megyei Rendőr-főkapitányságról!

2023. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Hogy tudod igazolni magad a Pest Megyei rfk-ról?
2023. júl. 10. 19:29
 15/21 A kérdező kommentje:
Mármint hogy onnan vagy?
2023. júl. 10. 19:29
 16/21 anonim ***** válasza:
Kéne ?
2023. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Majd megtudod levike.
2023. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem a te területeden követtem el a bűncselekményt, nem értem mit ütöd bele az orrodat az ügyembe. Neked soha nem csináltam semmit rosszat.
2023. júl. 10. 19:48
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerinted érdekel Gyulus?!
2023. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Döntsd már el kivagyok.
2023. júl. 10. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!