Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt már rendőrségi ügyed?

Volt már rendőrségi ügyed?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért?
2023. júl. 10. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a kisebbség vegzált .
2023. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még régen, lejárt diákigazolványra ragasztottam matricát utazási kedvezmény miatt, de észrevették. Okirathamisítás. Végülis csak megrovást kaptam, mert kb semmilyen nagyságrendet nem értem el a társadalomra mért károkozásban. De van rólam fénykép és ujjlenyomat, az a része legalább érdekes volt.
2023. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem adtam meg az elsőbbséget egy kerekparosnak. Szerencsere az ijedtsegen kivul nem tortent baj, nem is lett volna belole rendrosegi ugy, ha veletlenul nem pont arra jon egy rendorjaror.

Egy honapra bevontak a jogsit es 50 ezer Ft birsag.


Mind a mai napig nem ertem, hogyan nem vettem eszre a bringast (100% en hibam volt a baleset)

2023. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az amúgy korrekt, hogy beismerés, hogy te hibáztál.
2023. júl. 10. 13:04
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az exnejem a váláskor bevádolt szexuális erőszakkal. Nekem is megvolt a fotó, ujjlenyomat, nyilvántartásbavétel, stb., de szerencsére az útlevelemben lévő pecséttel tudtam bizonyítani tanukon kívül is, hogy akkor külföldön voltam, tehát egy szó sem igaz az egészből, csak a bírósági perhez kellett a gyerekelhelyezés meg a vagyon miatt. Akartam is hamis vád miatt én is eljárást indítani, de érdekes módon elvesztek a rendősrségen a papírok...
2023. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére soha semmi. Remélem így is marad
2023. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

2010 környékén fiatalon részegen kirúgtuk egy hídnak a korlátját. Én tanúként szerepeltem a dologban, nem értem a hídhoz (nem fértem hozzá).


2012 környékén bolti lopás. 10 ezer Ft büntit kaptam.


Kb. két éve megint lopás miatt, benzinkútról úgy távoztam, hogy nem fizettem a tankolásért. Vettem csokit, üdítőt, és csak azt fizettem ki, a pultos nem kérdezte, hogy volt-e tankolás, én meg elfelejtettem szólni. Tényleg nem volt szándékos. Beidéztek a kapitányságra, ott elmondtam, hogy mi volt ejtették az ügyet, a benzint meg kifizettem.

2023. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én egyszer súlyos testi sértésbe voltam harmadrendű vádlott.Nem vagyok rá büszke!Pár haverommal beültünk iszogatni egy bárba.Az egyik haverom akkori csajára rányomult egy nálunk 5 évvel idősebb srác.A csaj barátja ideges lett kihívta a gyereket a bár elé én meg még 2 haverom besegítettünk neki.Kihullott pár foga meg eltörött pár helyen a bordája.2 év felfüggesztettet kaptam.
2023. júl. 10. 13:21
 9/21 anonim ***** válasza:

Csak közlekedési.

Saját hibás balesetem volt, megbírságoltak. Egyébként nagyon emberségesek voltak, gyakorlatilag ők vigasztaltak, hogy a legfontosabb, hogy senkinek nem lett baja, az autó meg pótolható.

2023. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Velem csak olyan történt, hogy bevadoltak valamivel, amit nem követtem el. 6 évig húzódott az ügy, első és másodfokon is ejtették a vádakat. Senkinek nem kívánom, rengeteg álmatlan éjszakam volt. A végén, mivel ártatlanul vádoltak be, kaptam kártérítést.
2023. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!