Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt már rendőrségi ügyed?

Volt már rendőrségi ügyed?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért?
2023. júl. 10. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10-es, és miért keveredtél gyanúba? Ki vádolt meg?

Hasonlítottál a tettesre? Pont akkor arra jártál, ahol a bűncselekmény történt? Vagy rosszindulatból vádolt meg valaki? Mert akkor hamis vád bűntette miatt utána te jelenthetted volna fel.

2023. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Volt még van is. Most kapaszkodj meg, sorolom.


2008-ban az egyik könyvtárból elloptam két ott dolgozó nő táskáját, mindent eldobtam, csak a pénzt tartottam meg. Lebuktam, pénzbüntetést kaptam.


2012-ben Szolnokon loptam két pénztárcát, a pénzt megtartották, a pénztárcákat letettem a földre. Lebuktam, rövid felfüggesztettet kaptam.


2018-ban Hajdúszoboszlón egy iskolába bementem box edzés ürügyén, majd két takarítónő pénztárcájából loptam 11.000 forintot. Jó nagy összeg mi???XD. Megérte? Nem!!!XD. Lebuktam, hosszabb felfüggesztettet kaptam.


2018-ban Békéscsabán volt egy kis gikszer. A hatóságok rámnyomtak egy rablást.


2019. júliusba egy táborba bementem és kivágtam egy sátrat, amibe bemásztam és elloptam egy pénztárcát 25.000 forinttal. A tárcát még a táborban eldobtam, a pénzt megtartottam. Lebuktam. Emiatt sitt lett volna valószínűleg, de ügyvédúr nagyon sokat telefonált, X, y nak beszélte, hogy ha lehet, ne lásson már ügyfele börtönt. Seggnyalás minden volt, persze, ami törvényeken belül van. Elértük, hogy büntetővégzéssel megint csak felfüggesztettet kaptam, de már még hosszabbat.


2020. szeptember és 2021 április között több lopást elkövettem. Lebuktam, eljárás indult. Szabadon engedték a rendőrök. Meg lett mondva, hogy mégegy lopás és azonnal őrizetbe vesznek. Nem bírtam magammal, Debrecenbe bementem a mecsetbe ahová a muszlimok járnak imádkozni, azok a külföldi diákok akik itt a Debreceni Egyetemen tanulnak, szóval bementem és elloptam 256 ezer forintot és 100 angol fontot. Lebuktam és őrizetbe vettek a bíró meg berakott a börtönbe. Még az ügyvéd is mondta, hogy az utolsó lopásra felfüggesztett kaptam, szigorúan tartózkodjak a lopástól, mert ha még egyszer lopok, bedugnak a sittre. Nem tartottam be, loptam, be is dugtak a sittre, az ügyvéd bejött a börtönbe és mondta is, hogy ő megmondta..., de nem bírtam magammal, loptam bekerültem, megérdemlem. Majd 2022.01.13. szabadultam.


Ekkor se bírtam magammal.

2023. januárban Kisújszálláson loptam egy hét alatt többször. Elkapták a rendőrök.


2023 februárban Mezőtúron bementem a városi shinkendó klubb sportépületbe és az abban lévő szertár-irodából elloptam az edző pénztárcájából 90 ezer forintot. Lebuktam, a rendőrség idézett.


2023. júniusba Debrecenben az egyik grillcsírkés kocsiba bementem és elloptam 30 ezer forintot. Éjjel. Lebuktam, a rendőrség idézett.


Hát ennyi.

2023. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kleptománia vagy megélhetés miatt?
2023. júl. 10. 18:23
 14/21 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. Nem éhezek, nem szomjazok, a családom támogat. Nem tudom, hogy lettem ilyen.
2023. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg kleptomanias vagy, vagy csak simán nagyon jó úton vagy affelé, hogy tönkre tett a környezeted és saját életed is. Terápiára sosem küldtek?
2023. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
12-es, ha utánaszámolsz, ügyvédre és perköltségre többszörösét ráköltöd annak, amit lopsz. Nem egy nyereséges biznisz ez, úgy látom. :-)
2023. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
#11 - anno kacérkodtam a közszereplés, politikai szerepvállalás gondolatával, el is indultam ezen az úton, aztán az ellentábor bevádolt engem és pár társam olyasmivel, amit nem tettünk, hogy eltüntessenek a színről... 6 évig húzódott, de végül győzött az igazság. A politikából persze egy életre elegem lett, kiszálltam belőle.
2023. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17-re:

Sok mindenre gondoltam volna, de erre nem.

Rohadt egy világot élünk. :-(

2023. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az egyszer biztos
2023. júl. 10. 21:59
 20/21 anonim ***** válasza:
80%
12-es a Gyakori egyik celebje, Levike a beceneve, nem normális, mindig irogat, hogy épp hol lop.
2023. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!