Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazoltatott már rendőr?

Igazoltatott már rendőr?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2010. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de már elég régen. Nem volt nálam a személyim. Betuszkoltak egy rendőrautóba, majd 3 órára őrizetbe vettek. Közben nem történt semmi, senki nem kérdezett semmit, enni nem adtak, pedig ebédidő volt. Kb. 2 óra múlva betettek mellém egy lepukkant, csöves kinézetű alakot, aki elkezdett piszkálni, hogy adjak cigit. Na ebből elegem lett, és szóltam a fogdaügyletesnek, hogy ha nem engednek ki, cirkuszt csinálok belőle. 5 perc múlva kint voltam. Aztán kb. másfél hónap múlva jött egy határozat, amiben szabálysértési bírságot szabtak ki, de panaszt nyújtottam be, és figyelmeztetése változtatták.
2010. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Engemet igen nem is egyszer.Követni is szoktak.Viccen kivül mondom szoktak utánam jönni.De arik voltak mindig.
2010. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan sokszor, hogy már nem is számolom. Már természetes része az estéknek, hogy néha igazoltatnak. De általában nem okoz gondot.

Ha jön a rendőr, pia eldug, hangerő le, stb.


...

Nappal még sose igazoltattak.

2010. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nappal még engem sem,csak este felé.
2010. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, többször is.

Semmi panaszom nem volt eddig rájuk, igaz én sem provokálom őket! Volt ismeretlen helyen segítséget kértem,

udvariasan segíttetek!

2010. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen
2010. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kérdés!!!Jó, mert két válasz is lehetséges!
2010. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. De semmi extra nincs benne. Nem is értem a kérdést :)
2011. febr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!