Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap igazoltatott a rendör,...

Tegnap igazoltatott a rendör, milyen papirt irt ilyenkor?

Figyelt kérdés
tegnap megállított a rendőr majdnem frissen vásárolt autómmal(nem írtam még át,kb 1hete vettem)felirt minden adatomat egy füzetszerü valamibe majd elengedett mindenféle csekk és pénzbirság nélkül!ezt miért csinálta?a válaszokat elöre is köszönöm!
2010. dec. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
csak az adataidat regisztrálta. ezzel igazolja bent az őrsön hogy ő dolgozott. ne félj, ez a szokásos eljárás.
2010. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyien meg kérdik, te jó isten!

Ha meg büntetünk arról már a helyszínen tudni fogsz!

2010. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írattad át,de a biztosítást ugye az első naptól intézted? Mert ha nem,fizetheted a "fedezetlenségi/napi/ díjat"
2010. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!hát kiderült hogy az a kö*ög f*sz mégis megbüntetett pedig azt mondta"nem lesz ebböl semmi,ne agódjak!"most mégis kaptam majd 100ezres csekket ro*adjon ki a vetésével együt!!hazug b*zi banda az egész!mondjuk lehet kellett a lóvé karácsonyra,na mindegy!lényeg az h megvan a véleményem a drága rendfenntartókról!üdw!
2011. jan. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!