Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van-e üzenete annak a magyar...

Van-e üzenete annak a magyar rendszámnak, amelynek betűjele: CIB?

Figyelt kérdés
A rendszám reform után egyből rájöttünk arra, hogy mit takar a BIT. Közintézmények, luxus szállodák előtt, és "nínónínós" konvolyokban gyakran látok CIB rendszámú felső kategóriás gépkocsikat. Arra gondolok, hogy ez egy "fedett rendszám" lehet. (Igaz, ha fedett rendszám, akkor nem szabad rájönnünk.) Engem nem ez érdekel. hanem egy ismerősöm, régi osztálytársunk volt, és nem tudunk rájönni, hogy ténylegesen mivel foglalkozik, miből él (mellébeszél). A rendszámreform kezdetén "AH" rendszámú kocsival járt (valahonnan megvásárolta), most pedig "CIB"-es-sel, igaz, az egy elég szakadt autó. Ha Ő valamilyen titkosszolgálati (Tevékenységét, foglalkozását korrekt módon titokban tartani kívánó) alkalmazott, nem szívesen hívjuk meg az érettségi találkozónkra.
2009. máj. 1. 10:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, azért meghívhatjátok, még ha igaz is. Semmi bajotok nem lesz belőle.
2009. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

Igen van: ÖREG!

De viccen kívül: semmi. Ez jött a sorban.

2009. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Időközben megtartottuk azt a bizonyos érettségi találkozót, ahol ott volt a 'barátunk' is. Előtte egyenként felhívtam mindenki figyelmét a feltételezésemre. A fickó változatlanul gyanúsan viselkedett, tehát akár véletlen ez a rendszám, akár nem, csak lesz a megérzésemben valami.
2009. okt. 21. 11:00
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
szerintem gyerekes dolog valakit elítélni a rendszáma miatt...
2009. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem a rendszáma miatt, Jóbarát. Olyan a viselkedése! Nem mondja el egyértelműen, hogy mivel foglalkozik. (Miből él! Az életszínvonala - a költekezés minősége - az elmúlt 10 évben alaposan csökkent.) Mindenesetre nem 'jár el' dolgozni reggel hétre vagy nyolcra, mert napközben állandóan ráér. Mást hazudik X-nek, mást mondott nekem, és egészen mást a nyilvánosság előtt. Ehhez jön ez az érdekes rendszám.
2009. okt. 25. 09:19
 26/27 anonim válasza:
Én nemrég láttam egy elemes autót. Rá volt írva: LMS 284. :P
2010. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Mifelénk két CIB-es is van. Az egyik tulaját ismerem is.

A házán egy óriási antenna van, amúgy az autó egy VW T4

és valószínűleg a rendszám nem kért.

2011. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!