Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy vagytok megelégedve a...

Hogy vagytok megelégedve a közbiztonsággal?

Figyelt kérdés

Egy spontán kérdés jutott eszembe most hogy kimentem az udvarra szétnézni. Én elég rossz helyen lakom. A közbiztonság elég rossz. Nem a rendőrség munkáját kritizálom ők sűrün járőröznek. Csak azt hogy egy betörtőnek hőzöngő utcai támadónak több joga van mint az áldozatnak. Vagyis ebből az következik hogy áldozatnak kell már ahhoz lenni hogy a hatóság foglalkozzon a dologgal. Persze 600 módja van egy támadónak az ügy alatt hogy megfélemlítse bántsa áldozatot.

Nekem ha cigiért megyek a trafikba alap felszereltség egy bicska a zsebembe. Ha zordabb környékre megyek akkor egyre nő a repertoár gázspray gázpisztoly kicsi közepes nagy így tovább..

Nem vagyok egy fegyvermániákus sőt én örülnék ha nem kellene ,de már támadtak be páran a leg váratlanabb helyzetbe. Vasútállomás Sikátor Buszpályaudvar Kisbolt előtt ilyesmi helyeken. (pláne a tudjuk kik)

Ti kedves olvasók is így vagytok ezzel vagy csak errefelé ilyen a helyzet? Az a kérdésem ,hogy ti véditek magatokat valami fegyverrel vagy fegyvernek használható tárgyal esetleg egyáltalán? Minden vélemény érdekel..Igen nem miért igen miért nem.. Köszi.



2011. nov. 8. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond a rendőrséggel, ha nem lennének törvényileg hátráltatva. A másik pedig, hogy a rendőrség vezérkara minden hisztériázó hiperpigmentált jogvédő szervezetnek lefekszik és inkább küldi a levesbe a kisrendőrt, aki miatt balhé van, mint hogy megvédje és elismerje a közbiztonság állapotát. Így melyik rendőr merjen fellépni? Még a gumibotot sem merik előhúzni, sprayt is csak elvétve, a fegyverük pedig... Hagyján, hogy sosem veszik elő, de ha egyszer kell majd akkor is elakad a néphadseregnek annó gyártott csodaszerkezet (PA63-P9R.
2011. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van szerencsém Pest megye egyik legbiztonságosabb településén élni.
2011. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég rosszhírű és harapós kutyám van ,a rosszban sántikálók nagyívben kikerülnek, ha viszem magammal..Ez az egyik legjobb módszer, mert elég elrettentő, és "használni" sem kell.Amúgy meg spray vagy engedélyes gázpityu ,a kocsiban is, mert az utakon is sok az őrült.Lásd ,nemrégen Bp belvárosban vertek meg kocsijában súlyosan egy nőt.Utóbbiak hátránya ,hogy mivel nem látszik az eszköz, simán rádtámadhatnak,és használni kell.
2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

"de ha egyszer kell majd akkor is elakad a néphadseregnek annó gyártott csodaszerkezet (PA63-P9R."


Legyél nyugodt ezek sohasem akadtak el.

2011. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=xQ-8gl6OlDU Ennyit a konstrukcióról. (És az elakadás nem a gázpisztollyá alakítás következménye.)
2011. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=ktNFEkDyAAk&feature=related


Hallottatok már erről a faluról??

Nincs messze senkitől mielőtt azt hinnétek nem is magyarország.

De az! Nem eldugott faluról van szó van. Szinte Magyarország közepén van. egyre több az ilyen falu város. Köztük az is hasonló ahol én lakom 1:30 tól kezd érdekes lenni a vidi... :P Már a szomszédos faluk is kezdenek ilyenné válni...Most elárulom én ezért járok fegyverrel.

2011. nov. 8. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a fővárosban élek és itt is egyre több a retek, szaporodnak a betörések, a rendőrség semmit nem tud tenni, és nem is tesz, mert csak a vadonatúj fűtött kocsijukban furikáznak, a gyorshajtókat bírságolják.

A cigányok támogatása tenyésztése megy ezerrel, a tv1 és kossuth rádió másról sem szól csak a cigányok beilleszkedési vágyairól, élvezhetetlen lett a sok hazudozástól a média. Nagy ívben elkerülöm a cigányokat, én is késsel járok, ha megtámadnak, használom.

2011. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A romák olyanok tulajdonképp mint abban a bizonyos ufós vígjátékban az űrlények mikor megszállják a földet. A nyakában rádió az szól belőle BÉKÉVEL JÖTTÜNK- BÉKÉVEL JÖTTÜNK!! És közbe nyírják az embereket akik eléjük kerülnek.

Nem igaz hogy ezt nem veszi észre senki?? Nem erre akartam kitérni amúgy de már most ennél a témánál tartunk. De szerintem is összefügg.

2011. nov. 8. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Én jó helyen lakom, nálunk nyáron lehet a kocsit leengedett ablakokkal kint hagyni éjszakára.
2011. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet.Ha benne ülünk:D
2011. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!