Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy vagytok megelégedve a...

Hogy vagytok megelégedve a közbiztonsággal?

Figyelt kérdés

Egy spontán kérdés jutott eszembe most hogy kimentem az udvarra szétnézni. Én elég rossz helyen lakom. A közbiztonság elég rossz. Nem a rendőrség munkáját kritizálom ők sűrün járőröznek. Csak azt hogy egy betörtőnek hőzöngő utcai támadónak több joga van mint az áldozatnak. Vagyis ebből az következik hogy áldozatnak kell már ahhoz lenni hogy a hatóság foglalkozzon a dologgal. Persze 600 módja van egy támadónak az ügy alatt hogy megfélemlítse bántsa áldozatot.

Nekem ha cigiért megyek a trafikba alap felszereltség egy bicska a zsebembe. Ha zordabb környékre megyek akkor egyre nő a repertoár gázspray gázpisztoly kicsi közepes nagy így tovább..

Nem vagyok egy fegyvermániákus sőt én örülnék ha nem kellene ,de már támadtak be páran a leg váratlanabb helyzetbe. Vasútállomás Sikátor Buszpályaudvar Kisbolt előtt ilyesmi helyeken. (pláne a tudjuk kik)

Ti kedves olvasók is így vagytok ezzel vagy csak errefelé ilyen a helyzet? Az a kérdésem ,hogy ti véditek magatokat valami fegyverrel vagy fegyvernek használható tárgyal esetleg egyáltalán? Minden vélemény érdekel..Igen nem miért igen miért nem.. Köszi.



2011. nov. 8. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagyok megelégedve, a közbiztonság itt kb. nemlétező fogalom. A bűnözőnek csak jogai vannak, ha megtámadnak, kirabolnak, és esetleg olyan szerencséd van, hogy túléled, semmi értelme a policájokhoz menni, már a portán körberöhögnek. Eddig 3 alkalommal lett volna szükségem rájuk lopásnál, úgy, hogy HD-minőségben rögzítve is volt a tolvaj, asszed csináltak valamit? Szartak bele egy nagyot, végülis minek üldözzék a bűnözőket? A fizetésüket így is megkapják, nehogymá' romoljon a bűnügyi statisztika. Nincs elég kapacitásuk, hát hogyne, trafizásra szerencsére mindig akad, már az összes nyugdíjast sikerült lehúzni negyvenezerrel aki 35-tel ment át a vasúti átjárón...

Persze ha azt mondtam volna hogy kormányellenes gárdisták tették, fél percen belül megjelent volna a komplett rendőrörs a tini nindzsa tekesekkel együtt. A kormány ellen felszólaló monnyon le-zőket mindig halálmegvető bátorsággal tudják kergetni és őrszobán agyonverni.

És akkor lehet csodálkozni, hogy az emberek milíciákat szerveznek, mert az adóforintjainkból fenntartott policájok lófszt se csinálnak...bohócok gyülekezete ez, nem rendőrség.

Azt kéne tenni velük, amit anno Septimus Severus tett a lezüllöt praetorianus testőrgárdával - egy részüket kivégezni, a többit szétkergetni, menjen a 8 általános faiskolájával közmunkázni, legalább csinál valami hasznosat is.


Ja, és két hét alatt rend lesz! :DDD

2016. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!