Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek érdemes-e manapság...

Kun Attila Endre kérdése:

Szerintetek érdemes-e manapság rendőrnek menni? Arra gondoltam, ha már dolgoznom kell, akkor valami hasznosat csinálok. Persze első sorban a pénz a fontos, de azért jó lenne olyat csinálni ami a közösség életét szolgálja, de viszonylag jól fizet.

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meg mindenkitől hallom hogy a Honvédség elég kakiban van, de ez az egyetemes dolog nem is rossz ötlet, de 100x át kell gondolni az egészet. Ha mennék katonának előtte elvégezném szerintem az egyetemet.
2011. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Katonanak mehetsz tiszthelyettes kepzo suliba is, azt nem tudom h akkor automatikusan bekerulsz ill. h hivatasos vagy szerzodeses leszel. Rendor vagyok es en is inkabb mennek katonanak. Ha jol akarsz keresni akkor szerintem tanulj szakmat es irany kulfold.
2011. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!