Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy ebből? Mit tegyek?

Alcoholic kérdése:

Rendőrségi ügy ebből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mai nap elmentünk a szokásos helyre cigizni! Valami okból a ház falába oltom el és oltottam el a cigimet! (kb. 3x) Ma kijött egy csávó a házból én nyugiba cigiztem és nekiment a nyakamnak szóval elkezdett folytogatni aztán a kezem szorítgatta. Kérdezde miért oltom oda a cigit. Tagadtam hogy én oltottam a ház falába... :\ azt mondta rendőrt hív végül megkérdezte melyik suliba járok és hagyott elmenni. Haverom visszament és beszólogatott neki hogy megveri stb.. Aztán mentünk el és úgy láttam a csávó telefonált amiből azt szűrtem le hogy zsarut hívott. Nézte is hogy merre mentünk vagyis utánnunk nézett. Suli címét elmondtam neki úgy megijedtem :S


Ezért lecsukhatnak?

Szerintetek zsarut hívott?

Azt mondta holnap bejön a suliba szerintetek befog?

Nagyon félek :S


15/F



2012. ápr. 19. 20:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Ha csepp esze lett volna inkább felpofoz.
2012. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De arra válaszolj amit kérdeztem alul légy szíves! :\
2012. ápr. 19. 20:45
 3/28 nem dávid ***** válasza:
4%
10év börtön minimum
2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Kemény f*szú gyerekek vagytok. Cigizni, koszolni, aztán rátok pisszennek és betojtok! Gondolom menekülés közben szólt be a haver,...hahaha.


Na a válasz: túrót telefonált a zsaruknak. Ilyennel azok nem foglalkoznak. A fickó meg nem fog bemenni a suliba 300 gyerek közül kiválogatni téged...


De azért nem árt, ha leszoktok az ilyen viselkedésről.

Mi a fenéért nem lehet normálisan, a környezetedet meg az embereket tisztelve létezni? Ha már 15 évesen bagózni kell? (Nyugi, én is megtettem, de nagyon sutyiban... nem kell parasztnak lenni.)

2012. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem lesz belőle semmi. Volt kár? Nem volt kár. Senki nem foglalkozik ilyesmivel a rendőrségen.
2012. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! 2 haver elfutott mikor kijött a csávó én maradtam és letámadt! 1ik haver aztán visszajött beszólt nem futott el csak a csávó nem jött és elmentünk! Baromira bexartam :S
2012. ápr. 19. 21:00
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele! Annál sincs minden rendben, aki egy ilyen semmiségért így letámad.
2012. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Van kár! Kormos a fal kb 3 helyen :D
2012. ápr. 19. 21:02
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

a kárt meg kell téríteni

börtön ebből nem lesz

verés viszont lehet

2012. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Csak le kell mosni a falat... Nem fizetek annak...
2012. ápr. 19. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!