Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy ebből? Mit tegyek?

Alcoholic kérdése:

Rendőrségi ügy ebből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mai nap elmentünk a szokásos helyre cigizni! Valami okból a ház falába oltom el és oltottam el a cigimet! (kb. 3x) Ma kijött egy csávó a házból én nyugiba cigiztem és nekiment a nyakamnak szóval elkezdett folytogatni aztán a kezem szorítgatta. Kérdezde miért oltom oda a cigit. Tagadtam hogy én oltottam a ház falába... :\ azt mondta rendőrt hív végül megkérdezte melyik suliba járok és hagyott elmenni. Haverom visszament és beszólogatott neki hogy megveri stb.. Aztán mentünk el és úgy láttam a csávó telefonált amiből azt szűrtem le hogy zsarut hívott. Nézte is hogy merre mentünk vagyis utánnunk nézett. Suli címét elmondtam neki úgy megijedtem :S


Ezért lecsukhatnak?

Szerintetek zsarut hívott?

Azt mondta holnap bejön a suliba szerintetek befog?

Nagyon félek :S


15/F



2012. ápr. 19. 20:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Aki beszólt, kiabált az mire számíthat?"


Passz. Igazából mindkettő szabálysértés. A csikkelés is, meg a szóbeli fenyegetőzés is.

2012. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%

Jaj ezek a nagy liberálisok,akik szemet hunynak a cigi falon való elnyomása felett...ezek miatt tartunk itt ahol tartunk,ők azok akik miatt hanyatlik az erkölcs,a rend és a tartás az emberekben.Azért hogy a falon oltottad el a cigidet kapnod kellett volna az embertől két büdös nagy pofont és kész.Itt nyilván nem a koromról van szó,hanem arról hogy nem becsülöd más munkáját(aki lefestette)és nem becsülöd a másik ember tulajdonát.Nincs retorzió,úgy fogsz felnőni hogy ez természetes dolog ilyet csinálni és aztán egy ilyen nyámnyila p.cs felnőtt lesz belőled,gyakorlatilag a jövőnk....

Én a grafitisekre vagyok nagyon mérges,hogy a közpénzen gyönyörűen felújított épületeket,falakat,kerítéseket utcatáblákat,bkv-t összefirkálják,tönkreteszik.Nekik is hasonló mentalitásuk mint a tiéd,akit nem neveltek meg,akit nem tanítottak meg az emberek a másik tulajdonának a tiszteletére.

Mi sokan lakunk férfiak a szomszédos házakban és rendszeresen figyeljük a környéket az ilyen csibészek miatt,van hogy este 15en végig sétálunk csak hogy látunk-e ilyen galeriket vagy gyanús alakokat akik firkálnak,rongálnak,vagy mint te is,csikkeket oltogatnak a falon.Biztos lehetsz benne hogy ha találunk, mi úgy megleckéztetjük hogy többet nem fog más emberek házára firkálgatni,meg rongálni,a sprayt is belefújjuk a szájába,az összes flakonnal ami van nála.

2012. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
45%

Nyugodj meg csak lényeg hogy halgassatok és ne menjetek többet oda cigizni.


(Amúgy megjegyzem mi a f*sznak mondtad meg neki hogy melyik suliba jársz???lett volna legalább annyi eszed hogy valami más iskolát mondassz

2012. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

"Jaj ezek a nagy liberálisok,akik szemet hunynak a cigi falon való elnyomása felett...ezek miatt tartunk itt "


Ha már muszáj volt a politikát belekeverni: A világtörténelem legnagyobb sírgödreit olyan "rendes emberek" ásták, akik csak rendet szerettek volna a környezetükben - és nem érdekelték milyen eszközzel.

Csak ezért vagyok ideges az ilyen apróságok miatt.


Egyébként pedig 2000x is leírom: Senki nem huny szemet semmi felett. A rongálás szabálysértés illetve bűncselekmény az okozott kár mértékében, a graffitizés meg ki is lett emelve a fülkeforradalom első vívmányaként.

A jelenlegi törvények között helyén kezelhető a kérdés, azokat kellene alkalmazni, nem Charles Bronsont játszani az éjszakában.

2012. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Menj oda, és mosd le, és a legtisztább, hogy ha bocsánatot kérsz tőle.

Tegyél így, és biztosan nem fog sem feljelenteni (ez egyébként rongálásnak minősül), illetve te is nyugodt lehetsz, és neki is jó érzés lesz.


Persze, hogy idegesítő, te is ideges lennél, ha én a cigimet a te faladon, vagy monitorodon nyomnám el.

Le kell takarítani, és bocsánatot kérni.

2012. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%
El fog állni a feljelentéstől, csak takarítsátok le!
2012. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
59%
Grat. 15 évesen cigizel,szarrá rugdosnálak a haverjaiddal együtt!
2012. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27%

Őt fogják megba.zni a rendőrök mert fojtogatott.

Amugy ne cigizzél, úgyis káros az egészségednek. De ez csak egy tanács.

2012. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!