Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy ebből? Mit tegyek?

Alcoholic kérdése:

Rendőrségi ügy ebből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mai nap elmentünk a szokásos helyre cigizni! Valami okból a ház falába oltom el és oltottam el a cigimet! (kb. 3x) Ma kijött egy csávó a házból én nyugiba cigiztem és nekiment a nyakamnak szóval elkezdett folytogatni aztán a kezem szorítgatta. Kérdezde miért oltom oda a cigit. Tagadtam hogy én oltottam a ház falába... :\ azt mondta rendőrt hív végül megkérdezte melyik suliba járok és hagyott elmenni. Haverom visszament és beszólogatott neki hogy megveri stb.. Aztán mentünk el és úgy láttam a csávó telefonált amiből azt szűrtem le hogy zsarut hívott. Nézte is hogy merre mentünk vagyis utánnunk nézett. Suli címét elmondtam neki úgy megijedtem :S


Ezért lecsukhatnak?

Szerintetek zsarut hívott?

Azt mondta holnap bejön a suliba szerintetek befog?

Nagyon félek :S


15/F



2012. ápr. 19. 20:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Na azért nehogy már még neked álljon feljebb!

Mondom tisztelni. Ott kezdődik: nem annak, hanem neki.

A két pofon Apádtól járna.

2012. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Apámmal nem tartom a kapcsolatot! A lényeg hogy le lehet mosni szóval minek fizessek?
2012. ápr. 19. 21:25
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

legyen olyan, mint annakelőtte

EREDETI ÁLLAPOT HELYREÁLLÍTÁSA

2012. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
Én azt hiszem, boldog ember lennék, ha az lenne a legnagyobb gondom, hogy egy cigi füstjétől kormos lett a falam.
2012. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
30.000 Ft a szülőknek, ha a gyerek fiatalkorú. További 50.000 Ft ha tiltott helyen dohányoztál. Meg ha kártérítést is követel az illető, akkor még emelkedhet 100k fölé is... lehet félni, úgyse lesz belőle semmi. Ha mégis akkor is csak pénzbüntetés az ilyen. Ha minden fiatalkorú dohányost lecsuknának, akkor többen lennének a börtönben, mint kívül...
2012. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"nekiment a nyakamnak szóval elkezdett folytogatni aztán a kezem szorítgatta. "


Érdekes, hogy mindenki nekiállt oltogatni a kérdezőt, erre pedig egy szava nincs.

Egyelőre ő követett el súlyosabb cselekményt, talán jobb is ha nem jelent fel, mert ez testi sértés, garázdaság. Neked kellett volna azonnal a rendőrségre menni.

2012. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár én sem értek egyet a viselkedéseddel, de ha jól értem, itt az ő állítása áll a tiéddel + a haverjaidéval szemben. Még ha ebből rendőrségi ügy is lenne, nem tudja bebizonyítani hogy ti voltatok az elkövetők ( tudná valaki bizonyítani az ő állítását?). Másrészt igaza van annak aki azt mondja, hogy ő húzná a rövidebbet, mivel fojtogatott téged, ezt pedig nem tehette volna meg, szerintem nem fogja kockáztatni hogy ezért elővegyék- már ha nem sík hülye.
2012. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg a kérdező nincs tisztábban azzal amit ír. Ha elkezdte volna fojtogatni azt biztos tudta volna, az hogy valakinek ráfognak a nyakára nem egyenlő a fojtogatással.

A "csávó" helyében én is ezt tettem volna, csak még le is nyalattam volna veled a falat...

2012. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hívott zsarut! Még nem jelentett fel mert nem akar bírósági ügyet! Jegyzőkönyvbe se írták be! Viszont a zsaruk kerestek minket! Aki beszólt, kiabált az mire számíthat?
2012. ápr. 20. 11:23
 20/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg a kérdező nincs tisztábban azzal amit ír."


Ott voltál?

Én rongálóknál (graffiti, falcsikkezés) sokkal nagyobb gáznak érzem az ilyenen tettleg (a kommentekben "tettleg" felháborodó meg aztán végleg gáz) felháborodó "rendes embereket". Aki ilyesmire képes, az bármire képes. Értem, hogy indulat, de amikor utólag, józanul, kívülállóként nézzük az esetet, legalább akkor gondolkodjunk már, Béláim!

2012. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!