Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzéssel tölti el a...

Milyen érzéssel tölti el a rendőröket az a tudat, hogy ők ma,2009. július 5-én rendőrök ebben az országban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a rendőrök véleménye érdekel.

Állandóan mindenkitől azt lehet hallani, hogy "jaj, utálom ezt csinálni, nem szeretek magyart verni, de kell a pénz és hát nem tudok mit csinálni". Ennek ellenére napvilágot láttak olyan képek pl. a tegnapi napról, ahol némelyik rendőr arcán látszik, hogy kifejezetten élvezi a dolgot... És szerintem ha annyira nem lenne ínyükre, amit csinálniuk kell, nem ugranának neki olyan vehemensen az ártatlan emberekre.


2009. júl. 5. 21:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az a barom,aki fél méterről könnygázt fúj a másik pofájába,és nem az,aki tenni akar a hazájáért.
2009. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg tényleg ennyire örülsz,annak a pénznek,amit ilyen áron szereztetek,akkor azt kívánom,hogy költsd gyógyszerre.
2009. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
51%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:57



más bunyókra is fel lehet kérni a férjedet napi 25 ezerért?

2009. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
8%

Persze a Gárda meg a Jobbik akar tenni a hazáért!

Ez egy vicc!

Végülis minden héten 100 milliót elszór ilyenekre az állam, tényleg sokat tesznek a hazáért! Gratulálok!

2009. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
62%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:57


Gratulálok a férjedhez, bátor, kőkemény igazi magyar ember.

Ezzel a hozzáállással jutottunk el idáig, hogy egy marék gombért a saját anyját is agyonvernék. Remélem te is kapsz néha otthon, csak úgy gyakorlás képpen, miután kétszer is felszólított, hogy gyere ki a fürdőszobából végre.

Szerinted rendőrnek lenni létszükséglet? Máshogy már meg sem lehet élni ebben az országban, csak gengszterként, meg rendőrként? Ez lenne a jövő?

És a bűnözőkkel mi lesz? Úgy értem az igaziakkal. Akik talán nem is sokban különböznek a mi jól megfizetett korrupt "rendőreinktől".

Igaza van az egyik előttemszólónak, költsd gyógyszerre a 25ezer júdáspénzt, és lehetőleg mindenkinek újságold el, micsoda hős a férjed, hátha mégjobban megútálnak érte, esetleg le is köpnek.

Remélem nincsenek gyerekeitek, mert őket sajnálnám, hogy ilyen ostoba, fillérbaszó, gerinctelen családban kell felnőniük.

2009. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Volt olyan rendőr, akinek nem volt mese, mennie kellett.... De voltak olyan helyek, ahol a rendőr megtagadhatta, hogy részt vegyen az eseményen. Csak megjegyzem, hogy volt ilyen.


Aztán: lehet, hogy jogerősen feloszlatták a Gárdát, de akkor még nem volt kihirdetve. Így törvénytelenül jártak el, és megvan a véleményem ezekről a rendőrökről.


Azt a válaszolót, aki azzal dicsekedett, hogy neki a férje rendőr és hű de jó, válaszra sem méltatom.

2009. júl. 7. 22:19
 27/37 anonim ***** válasza:

Nem unalmas még, hogy a jobbikosok meg az itt fórumozók döntik el, hogy ki a magyar ember? Nehogy már ők döntsék el, mégis kinek képzelik magukat! A többiek persze nem magyarok, vagy legalábbis birkák. Ennyi erővel én meg mondhatnám azt, hogy a gárdisták az antimagyarok. Bár ezt nem mondom, mert a Gárdával nincs semmi bajom, csak az itt fórumozó korlátolt "magyarokkal".

Biztos meglepő, de nem az egyszerű rendőrök döntik el, hogy mit csinálnak? Hanem érkezik fentről egy parancs, ők pedig végrehajtják! Aki szerint ez júdáspénz, az véletlenül se dolgozzon közalkalmazottként, nehogy a zsidó gyarmat kiszolgálói támogassa!

Aki pedig azt kívánta, hogy költse ezt a pénzt gyógyszerekre, az gondolkodjon már el egy kicsit! Ilyet kívánni egy teljesen ismeretlen emberre, akiről semmit sem tud, azonkívül hogy rendőr. Gratulálok, ez aztán a keresztényi "magyar" gondolkodás!

2009. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem kellene butaságokat beszélni.Nem a jobbikosok döntik el,hogy ki a magyar,erről szó sem volt.


Aki meg annak a pénznek örül,amit azért kapott,hogy olyan embereket bántalmazzon,akiről nem tud semmit se,azon kívül,hogy gárdista,annak látatlanul is kívánom,hogy költse gyógyszerre.


Kivezényelték,kiment-ezt még meg tudom érteni

de azt,hogy büszke is rá?

2009. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Örülök neki, csak néha nehezemre esik megkülönböztetni egymásról a kurucinfót, a jobbikot, meg az idióta hozzászólókat (nem Rád gondoltam!).

Nekem nem tűnt büszkélkedésnek! Én nem próbáltam ki milyen rendőrnek (vagy rendőrfeleségnek)lenni, gondolom Te se, de amikor mondjuk harmadjára-negyedjére izgulod végig az estéket, hogy mi van a férjeddel, nem sebesült-e meg stb., akkor nem fog érdekelni a tüntetők/demonstrálók lelkivilága. Azért ez is vegyük számításba!

De az egészből azt akartam kihozni, hogy én senkinek nem kívánnék betegséget, esetleg azoknak, akik a parancsokat adták, Draskovitsnak és a többieknek ott fent, de biztos nem az egyszerű közrendőröknek, vagy a rendőrfeleségeknek.

2009. júl. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Azok a gárdisták két év alatt semmi törvényelleneset nem tettek.Soha nem bántottak senkit.
2009. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!