Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzéssel tölti el a...

Milyen érzéssel tölti el a rendőröket az a tudat, hogy ők ma,2009. július 5-én rendőrök ebben az országban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a rendőrök véleménye érdekel.

Állandóan mindenkitől azt lehet hallani, hogy "jaj, utálom ezt csinálni, nem szeretek magyart verni, de kell a pénz és hát nem tudok mit csinálni". Ennek ellenére napvilágot láttak olyan képek pl. a tegnapi napról, ahol némelyik rendőr arcán látszik, hogy kifejezetten élvezi a dolgot... És szerintem ha annyira nem lenne ínyükre, amit csinálniuk kell, nem ugranának neki olyan vehemensen az ártatlan emberekre.


2009. júl. 5. 21:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy igen?
2009. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

Látom, sikerült felborzolnom a kedélyeket... Nos, akik azt olvasták ki a soraim közül, hogy büszke vagyok a férjem keresetére, azoknak mondom, hogy menjenek vissza az általános iskolába, és tanuljanak meg szöveget értelmezni. Amit írtam, azért írtam, mert "kicsit" felbosszantott, hogy szombaton a családi rendezvényről hívták el, hogy márpedig menni kell, de azonnal! Gondolhatja mindenki, hogy baromira "örült" neki! És én is. De ha már neki végig kellett izzadnia azt a napot fent, nekem pedig végig kellett aggódnom, akkor legalább annak "örülhessünk", hogy jól megfizetik érte! Pénzben egyébként nem mérhető az aggodalom... Megnyugtatásul: jobb lenne anélkül a pénz nélkül, mert az azt jelentené, hogy nem kellett mennie.

A férjem magyar ember, én is magyar ember vagyok. Azok a gárdisták, akik ott voltak, szintén magyar emberek, akik -talán igazatok van-, nem tettek semmi törvénytelent. (Zárójelben jegyzem meg, top 10-es körözött személy is volt köztük, no comment...) Viszont a tüntetést betiltották. NEM AZOK a rendőrök, akik végül oszlattak, hanem fent valakik. Nem feltétlenül értünk velük egyet, de ez van. Azokról a rendőrökről a férjemnek is megvan a véleménye, akik indok nélkül bántalmazzák a tüntetőket. Miattuk veszik egy kalap alá az összes rendőrt. Szerencsére ő még nem került közel a "tűzhöz", mert vidéki században van, az oszlatásokat általában a pesti rendőrök végzik.

Az előző hozzászólásom azért sikerült kissé cinikusra, mert általában az emberek szeretnek általánosítani. Elcsépelt már a dolog, de nem mindegyik rendőr olyan. Bunkók pedig mindenhol akadnak...

A MI adóforintjainkról pedig annyit, hogy a férjem fizetésének több, mint fele elmegy adóba.

Nem kell sajnálni sem őt, sem más rendőrt. Csak nem kéne rögtön egy kalap alá venni mindet. Mert mi rendes, becsületes, segítőkész emberek vagyunk. Szeretjük egymást, szeretjük a békét, és büszkék vagyunk egymásra! Én is a férjemre... Ennyit kívántam hozzászólni...

2009. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
A top 10-es bűnöző,akit elkaptak nem gárdista.
2009. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
A gárdistákért is ugyanúgy aggódott a családjuk,és ők nem pénzt kaptak ezért,hanem meghurcolást.
2009. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

megkérdőjelezem egyes rendőrök alkalmasságát a feladatuk ellátására.


az, hogy jogtalanul oszlattak, az egy dolog, arról a kivezényelt rendőrök nem tehetnek.


arról viszont már igen, hogy ezt miképp teszik. ülő emberekre 3 oldalról gázt fújni?


a földön fekvő emberbe belerugni?


bottal ütni?


bilincsbe verni?


ezek már nem az oszlatási parancsról szólnak, hanem az egyes rendőrök személyiségéről. és kétlem, hogy egy ilyen ember alkalmas a rendőri feladat elvégzésre.


egy rendőrnek az átlagnál sokkal magasabb stressztürő képességgel kell rendelkeznie, sokkal higgattaban kell kezelnie bizonyos dolgokat.

2009. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Ez igen, volt válasz rendesen.

Kettő hozzáfűznivalóm lenne:

1. a rendőrök is emberek, és így köztük is vannak tetves mocsadék alja népek.

2. még mindig nem érdeke a mindenkori vezetésnek, hogy a rendvédelem értelmes emberekből álljon.

2009. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
ugyérzem eleg sok korlatolt agyu van itt aki csak azt mondja amit a tv mondott h a hös rendörök szétverték a 100vandált.. kicsit nézzetetek rá arra a 100"vandálra" mert abbol nembiztos h csak a hecc kedvééert vanak ott hanem celjaik is vannak akár az anachistáknak akár a náciknak ás kb egy a cél egy normalisabb orszagbban élni ahol nem huznak le mindennel csak a sok agyatlan nem érti meg mert nem gondolkodok csak néz a tvt és bosszankodik ahelyett h tenne inkab valamit..
2009. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!