Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudnátok segíteni? Most mit...

Tudnátok segíteni? Most mit csináljak? Muszáj a bíróságon megjelennem majd?

Figyelt kérdés

Egy piti kis csaló átvágott egy 1000-el.

Nem csak engem,de vagy 4-en tettek is ellene feljelentést.Most győzködnek engem is,hogy menjek és tegyek én is.De nem akarok!

Semmi kedvem járkálni a saját hülyeségem miatt(előre utaltam),van jobb dolgom is.

Ha ők feljelentették,akkor engem is belevonnak az ügybe?Ha igen,mi alapján?

Ma olyan is menni akar a rendőrségre,aki már visszakapta a lóvéját.



#netescsalás
2012. jún. 25. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrség vagy a bíróság idéz tanúnak, akkor kötelező menned, egyéb esetben természetesen nem.
2012. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel feljelentést, akkor nem kell menned, azonban ha tanúnak idéznek, akkor kötelező megjelenni.
2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De hogy tudnak beidézni?Ez egy netes vásárlás volt csak ő tudja az adataimat,a többiek akik feljelentik nem.

2012. jún. 25. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, nem nehéz kitalálni.
2012. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem Vaterán történt,tehát sehol nincs nyílván tartva a vásárlás.(Jófogáson)
2012. jún. 26. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eladó bankkártyájának pénzforgalmán meg lehet nézni, hogy milyen számláról érkeztek átutalások.
2012. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem időközben egy illetékest,nem ellenőrzik a pénzforgalmat,állítólag az sokba kerülne.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 26. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!