Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak nekem nem áll össze ez a...

Csak nekem nem áll össze ez a Szita Bence -gyilkosság?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan borzalmas ami történt. Pont ezért nekem úgy tűnik mintha hiányozna valami az összképpel. Nincs indok. Nincs ok. Egyszerűen nem tudom elképzelni ezt az egészet hogy hogyan történhetett...

Mert pl. a Cozma vagy a Bándy gyilkosság összeáll de ez nem. Miért csinál ilyet egy 47 éves családanya? Vagy az a két hajléktalan akik közül az egyiknek szintén családja van (de ugye őket is verte).

Nem áll össze az sem, hogy a gyerek miért nem az anyjával és/vagy az apjával élt... A vérszerintiekkel...

Meg az sem, ahogy ez az egész eltűnési mese van...

Ami után a nevelőapa egyszer találkozott Polcz Erikával akkor is csak véletlenül, a bíróságon...

De amúgy is élettársak vagy mik voltak?

És akkor még nem volt bizonyos hogy ő a gyilkos...

És a gyilkos mégis hogy gondolta ezt az "eltűnéses mesét"...

Tudta hogy le fog bukni ennyire ostoba nem lehet...

Csak nekem hiányzik valami értelemes magyarázat az egész ügyre?


2012. nov. 5. 18:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ezt a sok fogalmatlant... Tudom, régi kérdés, de most van a 10. évforduló.


13.: Felesleges az idézőjel, a féltestvér is vér szerinti testvér, mert közös az egyik szülő, a házasság ugyanúgy tiltott, mint mindkét közös szülő esetén. Ugyanaz a génkészlet 50%-ban. A mostohatestvér az, aki nem vér szerinti... Döbbenet, hogy ilyen dolgot nem tudnak az emberek.


20.: Nem, nem volt ott. Az anyja lemondott róla, az eredeti apjának meg egy percig sem kellett. A nevelőapja volt az az ember, aki igazán szerette, és aki igazán szülője volt.

2022. nov. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A vérszerinti anya is hibás a dologban miért nem bizott meg egy közeli rokont a nagymamám kívül pl.egy unokatestvért.Aki vigyázott volna a gyerekre,mint,hogy idegenekre bízta a gyerekét.
2022. nov. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22.: NEM voltak idegenek. A nővérével és annak apjával élt a gyerek, akit ténylegesen az apjaként szeretett. Óriási tévhit, hogy valaki azért, mert vér szerint a rokonod akkor garantáltan jól fogja gondodat viselni.
2022. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!