Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak nekem nem áll össze ez a...

Csak nekem nem áll össze ez a Szita Bence -gyilkosság?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan borzalmas ami történt. Pont ezért nekem úgy tűnik mintha hiányozna valami az összképpel. Nincs indok. Nincs ok. Egyszerűen nem tudom elképzelni ezt az egészet hogy hogyan történhetett...

Mert pl. a Cozma vagy a Bándy gyilkosság összeáll de ez nem. Miért csinál ilyet egy 47 éves családanya? Vagy az a két hajléktalan akik közül az egyiknek szintén családja van (de ugye őket is verte).

Nem áll össze az sem, hogy a gyerek miért nem az anyjával és/vagy az apjával élt... A vérszerintiekkel...

Meg az sem, ahogy ez az egész eltűnési mese van...

Ami után a nevelőapa egyszer találkozott Polcz Erikával akkor is csak véletlenül, a bíróságon...

De amúgy is élettársak vagy mik voltak?

És akkor még nem volt bizonyos hogy ő a gyilkos...

És a gyilkos mégis hogy gondolta ezt az "eltűnéses mesét"...

Tudta hogy le fog bukni ennyire ostoba nem lehet...

Csak nekem hiányzik valami értelemes magyarázat az egész ügyre?


2012. nov. 5. 18:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

"Ha átéltem már, akkor igen. "


De nem mindenki egyforma. Tudom, hihetetlen.

2012. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Akkor sem leszek ebből celeb. Vagy én vagyok ennyire maradi és ez már tök normális jelenség?
2012. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Bence története a hallottakból(Frizbi-meg lehet nézni youtube-n)

-Bence vérszerinti édesanyja lemondott gyermekéről,mert nem tudta ellátni.Az ok,amiért nem tudta ellátni az édesanya a fiút az nem ismert.Nekem azaz elméletem,hogy az anyuka mindent megakart volna adni a kisfiának,de ez nem sikerült,így érthető,hogy valaki másra akarta bízni,hogy meglegyen minden a fiúnak és ne szenvedjen nagy hiányosságokat.De hát felhordták ozzá a fiút,illetve látogatta.A gyilkosság előtt egy hónappal látta:ez valamelyik videóban hangzik el.

-Ezek után a fiú a mamájához került,de a mamája beteg lett,így a fiú intézetbe került volna,ha Gyöngyi Sándor nem vállalta volna Bence gyámságát.

-Bence és nevelőapja között nagyon jó lehetett a kapcsolat,ráadásul a "testvérét",Gyöngyi Lillát is a férfi nevelte.

-Bencét egy nagyon mosolygós,erős,életvidám,kedves fiúnak jellemezte "testvére" és nevelőapja.(a testvére nem vérszerinti testvére volt.Csak féltestvérek voltak.)


Egy MEGJEGYZÉS azonban KÜLÖNÖSEN SZEMET SZÚR!És erre felhívnám a figyelmet.A megjegyzést Gyöngyi Lilla mondta a Frizbiben..a lényege a megjegyzések annyi volt,hogy mindig azt a mesét vagy éppen műsort kellett nézni,amit Bence akart!-->Ebből arra következtethetünk,hogy miután P.Erikával és annak fiával összeköltöztek,ezekből lehetett a rivalizálás,a veszekedés.Ebből pedig arra következtethetnénk,hogy P.Erika sokszor azt érezhette,hogy a kisfia mindig alulmarad a veszekedésekben,ráadásul Gy.Sándor is visszaküldte őket Kaposvárra,hogy éljenek külön,de legyenek kapcsolatban.Tehát valószínűleg P.Erikában volt egy erős bosszúvágy,ezenfelül még pszichopata is lehetett.Szeretném elmondani,hogy pszichopata lehet körülöttünk bármelyik ember,amelyik túl kedves,elfojtja az indulatait(represszor)..és ezek az indulatok néha érinthetik a célszemélyt.Érinthetik,mert néha lehetett,hogy P.Erika rákiabált Bencére,hogy ne veszekedjenek annyit a fiával..én legalábbis ilyenekre tudok gondolni.Na meg ugye a féltékenység..a nőknél ez a fajta érzelem elég nagy indulatokat kelthet.Olyanról is olvastam,hogy Bence szeretett a nevelőapjával aludni,amiből az derül ki,hogy valószínűleg szeretett néha akkor is vele aludni,amikor inkább P.Erika szexelt volna.A szexuális feszültség szintén okozhat nagy indulatokat,amit egy kapuzárási pánikkal rendelkező nő nagyon rosszul visel.

Szerintem a nevelőapán látszik,hogy eléggé gyászol,az édesanya meg majdnem beleőrül,a Lilla ő meg támogatni próbálja az apját a látszólagos "erősséggel".Szóval azt mutatja,hogy ő erős,miközben nem.Persze nem minden videóban mutatja ezt az énjét.

A gyilkosság menete sajnos ismeretlen és szerintem az is marad nagyrészt,mert ha már egypár részletet el kell titkolni,akkor van miért eltitkolni,nem csak kegyeleti okokból.A véleményem szerint P.Erika is részt vett a gyilkosságban.Olyan szinte,hogy szerintem ő volt az,aki megszúrkálta a fiút.Olvastam,hogy a földet bambulta,mikor hazaért,meg a kanapéra ülve cigizett..egyértelmű!!!Még nem fogta fel,hogy mit is tett valójában.

A két hajléktalan életének már alapból sem volt értelme,az egyik válófélben van,a másikról alig tudni valamit(annyit róla legalábbis nem olvastam,csak hogy ásott)..a megfenyegetés egyértelműen kitaláció.

A halálbüntetés visszaállítása sajnos nem fog bekövetkezni,és nem is lenne megoldás az ilyen és ehhez hasonló esetekre,viszont nagyon jó lenne.Ne nyilvánosan(szóval ne valamilyen téren),hanem mondjuk legyen egy erre kijelölt hely és csak ott végezzék..és injekcióval oldják meg.Sok injekcióval!


Nyugodj békében Szita Bence!


17/L

2012. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
42%

Utolso,neked 17 evesen nagyon jo felfogason van szerintem,nagyon jol megfogalmaztad!!

Jo a meglatasod. Erre en is felkaptam a fejemet,hogy szeretett a mostohaapjaval egyutt aludni...tehat igy van..Erika meg feltekeny volt..es igy van,amikor szexelt volna,akkor nem tudott,mert ott volt Bencus.

DE ez akkor sem indok,hogy nyomordjon meg orokre...es igen a orok nem fognak latni semmit...becsukott szemmel fognak jarni,remelem,amikor ezt a szajhat agyonverik bennt!!!!

Nyugodj bekeben Bencuska!!!!

2012. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
Feltűnt valamelyikőtöknek, hogy ennek a szenny nőnek viszonya volt az egyik elkövetővel is? Vagyis hivatalosan Gyöngyi Sándor szeretője volt, ugyanakkor K.Józseffel is szerelmi viszonyt folytatott. Aljadék, nem tudom másként minősíteni.
2012. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

"

Ha átéltem már, akkor igen"


az emberek különbözőképpen reagálhatnak ugyanarra az eseményre. különböző reakció lehet egy-egy tragédiánál, nem vagyunk egyformák.


nem mindenki úgy reagál, mint te.

2012. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"nem mindenki úgy reagál, mint te."


Köszönjük Einstein.

Nyilván nem a pontos másolásról volt szó viselkedésben, de elég nehéz az emberek felfogása.

2012. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
15%
Az egész egy nagy kamu ám csak rá kell nézni a kölyökre az egész.öltőzködése kinézete nem egy normális egészséges 11 éved gyereké az ilyen javitó intézetbe való állitom szita bence tartotta rettegésben polcz erika fiát balázst igazi kis elkényeztetett kaposvári gizda cigánygyerek volt halált nem érdemelt volna de az egész profilja egy idegesitő nagypofáju gizda kisgyerek nem egy átlagos 11 éves tanult normális kölyök azerintem az egész ügy kamu ugy ahogy van az apjának jok a kapcsolatai lehet neki lett elege az idegesitő kisgyerekből polcz erika gyerekei kulturált kőzéposztálybeli iskolába járnak az otthoni körülményeik is normálisak szita bence családja tipikus alulmüvelt putris cigány család csak nem fogunk egy ilyen kamu történetnek bedőlni?! igaz a hajléktalanok is ott vannak de szerintem a nevelőapa huzta csőbe a nőt tuti hogy nem ugy van ez ahogy előadják
2013. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
60%
nekem is tök gyanús. főként az együtt alvás meg az ördögös rész. lehet valami fajtalankodás is volt a dologban azért aludt apa inkább a kamaszfiúval, nem a macájával. ja. fura az tény. de kb azt is elhiszem hogy ennél már nem leszünk okosabbak.....
2013. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Ott volt Szita Bence vérszerinti apja és, családja, miért nem ő nevelte a kisfiút a nevelőapa helyett?
2020. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!