Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pártfogóm van és verekedtem....

Pártfogóm van és verekedtem. Lecsuknak?

Figyelt kérdés
Nah pártfogom van és próbaidőn vagyok.De az a baj hogy suliba órán 1 meleg megsimogatott én meg elkezdtem ordibálni,majdnem verekedtem is.És kaptam 1 szaktanárit azzal a szöveggel hogy zavarom az órát,hangoskodok.Na de párfogóhoz kell járnom.És az ellenörzőt megnézi.Ugye nem fognak lecsukni ? Vagy mi lessz ?
2012. nov. 14. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lecsuknak ... és ott csak ilyen simogatósok lesznek körülötted ... de jó lesz, mert megszokod és nem balhézol többet mikor kijössz


miért csuknának le, ne parázz ... viszont több önfegyelmed lehetne az élethez, mert így sok bajod lesz még

2012. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A becsületsértés, rágalmazás, könnyű testi sértés is még csak magánvádas, azaz csak akkor lesz belőle büntetőeljárás, ha a sértet személy feljelentést (magánindítványt) tesz miatta a bíróságon.
2012. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jav. sértett
2012. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A verekedtem és a majdnem verekedtem kozott annyi a különbség,mint a szezon és f*szom között.
2012. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figyelj, a pártogás lényege az együttműködési kötelezettség betartása a részedről, és hogy ne keveredj újabb balhéba.Ha a pártfogó felügyelet alatt megint törvénysértést követnek el lecsukhatnak. Ha nem jelensz meg a kijelölt időpontokon vagy megszeged azokat a pontokat, amiket a kiirt rád vonatkozó magatartási szabályokban a pártofogó lefektetett, akkor lecsukhatnak... de ha normálisan együttműködsz vele akkor nem lesz semmi baj!
2012. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:
büszke lehetsz magadra. Vazelint bőven vigyél be, mert sokaknak leszel a csaja :D
2014. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!