Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szoktak nyilvánosan...

A rendőrök szoktak nyilvánosan cigányozni?

Figyelt kérdés

Ma a Blahán jöttem fel az aluljáróból mikor egy srác mellől két roma egyén lépett el, s még az egyik visszafordult és odaszólt neki,hogy "k.anyádat" és jót nevetve, mentek tovább (tehát gondolom kötekedtek valamit) aztán előttem mentek mikor valaki szólt,hogy "Uraim legyenek szívesek egy pillanatra" (többen is hátranéztek kivétel a cigányok -én is hátrafordultam)...és két rendőr volt a srác pedig mellettük állt (akivel a cigányok kötekedtek) aztán mivel a romák mentek tovább a rendőr azt mondta hogy "A piros és fekete kabátos cigánynak mondom" ,az egyik hátrapillantott majd elégedetten konstatálta ,hogy "Mi romák vagyunk" aztán az egyik rendőr odakocogott megkopogtatta az egyik vállát majd közölte,hogy a fiatalember azt állítja,hogy maguk ketten eltulajdonították az értéktárgyait, persze ők rögtön "Mi,dehogy összekever, kutasson át" blbla és én mentem tovább.

Ebbe semmi érdekes nincs, mindennapos dolog, csak engem meglepett ez a cigányoknak mondom szöveg a rendőrtől.Ők ezt így mondhatják?



2012. dec. 4. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, Mukedli89 jól mondja, ha a rendőrnek beszólnak, nekik az lenne a dolguk, hogy leterítsék a cigány csordát.

Ehelyett ma mi történik Magyarországon? A rendőrök nem mernek kiállni a cigányok ellen. Az igaz magyarokban is több önbizalom van.

És amúgy szabadna nekik cigányozni, mert ha ez a magyar nemzetiségnevük, akkor most mit csináljunk? A cigányok is szoktak magyarozni, akkor mi meg mondjuk, hogy mi sem vagyunk azok? A rendőr (szerintem) jogosan mondta.

2012. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!