Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nőt csak nő rendőr motozhat meg?

Nőt csak nő rendőr motozhat meg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 00:42
1 2 3 4
 31/37 _Jessy_ ***** válasza:

"Bármennyire szorongató belegondolni, de megtörténhet és kerülhetsz méltatlan helyzetbe. Nem kell ahhoz drogos buliba menni."

Ez igaz, és ha ilyen helyzetben valaki felháborodik, vagy felháborodik egy ilyen eset hallatán, az teljesen jogos. De ha valaki egy drogtanyán bulizik, és ilyen helyzetbe keveredik, magára vessen. És ne mondja azt, hogy nem tudott a hely kétes híréről, miközben 40+ előállított személynek nagy része fogyasztott drogot. Ez legfeleljebb abban az esetben hihető, ha 5-10 ilyet találnak.

2012. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező! Nem ez a tapasztalat, beszélj csak pszichiáterekkel, akik drogosokat kezelnek. Egészséges érzelmű, kapcsolatokkal rendelkező, pszichéjű ember a legritkább esetben válik függővé. Megadjam a helyeket, ahol ennek utána tudsz érdeklődni, ha ennyire érdekel?"


Légyszíves.

2012. dec. 9. 16:18
 33/37 A kérdező kommentje:

"Azt hiszitek hogy veletek nem történhet atrocitás. Bármennyire szorongató belegondolni, de megtörténhet és kerülhetsz méltatlan helyzetbe. Nem kell ahhoz drogos buliba menni."


Nem írtam, hogy velem nem történhet atrocitás. Azt írtam, hogy nem bulizom drogtanyán.

2012. dec. 9. 16:19
 34/37 anonim ***** válasza:
ok. Nyírő Gyula Kórház drogambulancia, dr Csernus Imre pszichiáter, dr Vekerdy Tamás pszichológus, dr Zacher Gábor toxikológus. A kérdéshez tedd hozzá, hogy normális családi háttérrel rendelkező, kiegyensúlyozott, személyiség zavartól mentes, érzelmileg rendezett fiataloknál mennyire gyakori, hogy függővé váljanak a szertől. Vagy, csak megmaradnak a kipróbálásnál. Köszöntem!
2012. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem mindenkinek az életében található valamilyen törés. Még rendezett család mellett is. Szerelmi csalódás, akármi kiválthat akkora törést, hogy később arra lehessen fogni, hogy nahát, de ez a szegény gyerek amiatt meg amiatt lett drogos. Jómagam életében is volt pár törés így 21 év alatt, mégsem menekültem sem az alkoholba, sem a drogba, sem a ribanc életben, és rajtam kívül még nagyon sokan így vannak. Valakinek meg lehet, hogy kevesebb volt, mégis megfertőzte valamelyik - nem mondom, hogy gondtalan volt az eddigi élete, de mondjuk kevesebb problémája adódott. Innentől megint megkérdőjelezhető, mennyire vezethető csak erre vissza, hiszen akkor jóval több drogos lenne.
2012. dec. 9. 17:02
 36/37 A kérdező kommentje:
* életbe
2012. dec. 9. 17:04
 37/37 anonim ***** válasza:
Ameddig zsebet pakoltatnak ki, nagypulcsit vetetnek le, addig mindegy, ki csináltatja, motozni viszont rendőrnőt hívnak.
2012. dec. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!