Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök követnek? (többi lent)

Rendőrök követnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 1 éve igazoltattak a rendörök cival kocsiból és az egyik fotozott mikor nem figyeltem hallottam és azóta mindennap jön utánnam egy furgon mindehol ott van és emberek figyelnek és telefonálnak az utcán és mindehol ott vannak Tegnap voltam Pesten ott volt ugyanaz a kocsi és ugyanazok az emberek.... kik ezek? meg akarnak ölni? 17 éves vagyok
2012. dec. 7. 21:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Akkor akaszd fel magad, ha arra nem vagy képes hogy valakinek vagy valakiknek szólj aki/akik odamennek veled ha már ennyire beszari vagy lassan 18 évesen és inkább rettegsz évekig. :S
2012. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Éppen ma hallattom a híreben, hogy egy fiatal odalépett egy nős férfihoz, és csak úgy leszúrta találomra. Ez nem vicc! Volt a hírekben ma este.
2012. dec. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 doboszoli ***** válasza:
Csupa jóindulatból mondom,(de tényleg!), keress egy lélekbúvárt, mielőtt nagyobb lesz a baj.
2012. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
De akkor mit csnáljak?
2012. dec. 8. 10:04
 25/37 A kérdező kommentje:
Akkor hol sirjam ki magamat? gondold bele magadat jó??
2012. dec. 8. 10:16
 26/37 A kérdező kommentje:
És mit csináljak?
2012. dec. 8. 10:18
 27/37 anonim ***** válasza:
88.-jára leírom hogy vagy tegyél feljelentést a rendőrségen vagy menj oda vagy menjetek oda valakivel. Ez 3 lehetőség ami segíthetne! Ha egyiket se teszed meg akkor magadra vess hogy ha nem hagynak.
2012. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Bocsi az elöbb csak felhuzott amit irtál :S Szoltam egyszer rendőrségnek és azt mondták ök addig nem szolnak közbe amig nem történik testi sértés mert nem tudom bizonyitani hogy követnek
2012. dec. 8. 10:22
 29/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vagy kamuzol, vagy képzelődsz.
2012. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én most azt nem értem, honnan vetted, hogy a rendőrök követnek. Mikor megláttam a kérdésedet, azt hittem, valaki, akinek simlis dolgai vannak, fél, hogy lebukik, mert valamiért azt hiszi, követik a rendőrök. Aztán kiderült, hogy egy furgon követ, amiben két kigyúrt alak ül... ők lennének a rendőrök? Azt hiszed, hogy a rendőrség 1 évig követ egy gyereket, majd leüti/megölni? Nem értem...
2012. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!