Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, hogy a rendőrök...

Miért van az, hogy a rendőrök csak a szájukkal mondják, közben nem is azt teszik amit mondanak?

Figyelt kérdés

A rendőrség mindig csak mondja,hogy ők segítenek a bajba jutottakon és a hajléktalanokon. A police.hu lapon is számos olyat írtak,hogy gondoskodtak a hajléktalan biztonságba helyezéséről stb.

Tegnap a két szememmel láttam a nyugati pályaudvarnál ahol feljövünk a metrótól,a skála oldalán,na ott szoktak állni a járőrök tegnap is ott álltak,arrébb meg 30-40m-re ott feküdt a földön egy hajléktalan és nem intézkedtek a rendőrök csak ott álltak a metrólejárónál mint egy fa.

Na ennyit a rendőri segítségről.

Vagy én intézkedjek esetleg?,én csak egy járókelő voltam,esetleg lehetett volna szólnom a járőrnek,hogy menjenek már és intézkedjenek akkor de nem szóltam,mert,ha a rendőrök ennyire okosak akkor vegyék észre maguktól.

Te mit gondolsz erről?



2012. dec. 22. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szidod a rendőrt 40%-os válaszolókkal, aztán ha egy jártas ember hozzászól, akkor meg beismered, hogy lehet igazat mond. A valóságban ezek a hajléktalanok agresszívek, alkoholos befolyásoltság alatt vannak, és visszautasítják a segítségnyújtást. Azért köszi az elismerő szavakat a munkámért...!
2012. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

Ugyan már Bucsek...


Egy félkegyelmű fél perces bámészkodás után, 0 rálátással vagy háttérismerettel, fröcsögve szidalmaz több mint 40.000 embert. Szerinted erre érdemes reagálni?


Átérzem a felindultságodat elhiheted, de ez inkább szánalmas volt, mint sértő. én az ilyen majmokon nagyon jókat szoktam nevetni a monitor előtt.

2012. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én imádom a rendőröket olyan kis édesek,jó lenne eggyel megismerkedni csak őket szeretem.
2012. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
minden csöves mellett nem áll6hat 1 rendőr, ők azért vannak hogy pénzt szedjenek be...
2012. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
...amit az állam a csövesek italozásának finanszírozára fordíthat...
2012. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*finanszírozására
2012. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sni ***** válasza:

Tudod kedves kérdező, egyszer meghívtam egy hajléktalant a Mc Donaldsba kajálni (az volt a legközelebb) és az ilyenek mint te, a nagy segítőkész emberek úgy kinéztek minket onnan, csak azért, mert koszos volt, és nem épp jó szagú! Szegény ki akart menni, de mondtam, hogy amíg velem kajál, addig a melegbenm fogunk ülni! Ennyit rólatok, csak pofáztok a segítségről, de kinézitek ezeket az embereket, 80%-ban meg pont lesz@rjátok! Megfordítom amit írtál!

Na ennyit az állampolgári segítségről! Ha annyira bántott volna a dolog, felhívod a Krízis központot, ők kiküldenek egy szoc munkást hozzá!

2013. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!