Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kedves rendőrök akik ezt...

Kedves rendőrök akik ezt olvassátok válaszolnátok a következő kérdésemre?

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek nem hazudni hogy azok vagytok.

Rendőrnek akarok jelentkezni Miskolcra 2éves.Szeretnék rendőr lenni, de! ... az emberek 80%-a nem javasolja mert szarrá megy a családi életem majd egy idő után meg satöbbi... Kérlek benneteket hogy őszinte véleményeiteket írjátok meg.Szüleim sem szeretnék,de én meg akarom.

22/F

Mi az a nagyon borzasztó ebben az állásban?Miért nem lehet ez jó? Érdemes rendőrnek menni?


2013. jan. 17. 15:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Az a véleménye, hogy bárhová is mégy dolgozni, bármilyen munkakörben, szakmában dolgozó embert kérdezel meg, mindenki azt fogja mondani, amit mi. Hogy van hülye főnök, hülye kolléga, hülye beosztott, és van jó is mindegyikből.


A különbség csupán az, hogy a rendőrségnél ha nem hajtod végre a főnököd utasítását katonai bűncselekményt követsz el, ergo repülsz is egyből a cégtől. Civil helyen ugyan megteheted ugyanezt egyszer kétszer következmények nélkül, de a mai világban senki nem tűri el az alkalmazott önfejűségét, mert 6 másikat talál helyette, aki normálisan elvégzi ugyanazt a munkát. A lényeg ugyanaz, itt is repülsz a cégtől.

Felmondani pedig mindkét helyen lehet. Illetve ha civil helyen határozott idejű szerződésed van, oda is kötve vagy bizonyos ideig, mert ugye az új munkatörvénykönyv szerint, ki kell fizetned a szerződési időből hátralevő munkabéredet a munkáltatónak.


Hát így működik a világ. nem csak a rendőrségen vannak szabályok, lényegében itt is munkát kell végezni, amit itt is főnök ad ki, csak ugye a szankcionálás más, mint egy civil helyen.


De ha ilyeneket nem tudsz elfogadni civilként sem, akkor nem csak a rendőrségen, hanem máshol is nagyon, de nagyon nehezen fogsz boldogulni.


A rendőrnő voltam megint

2013. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Hát igen, igaza van.Épp most értem haza munkahelyről.Nehéz fizika meló...de persze boldogultunk (a brigád).

Eddig terveztem azt hogy megyek 31.-én a nyílt napra, de nincs pénzem és oda minimum vinnem kellene 10.000 forintot mert nem lakok közel Miskolchoz, ha elmennék örülnék...ha nem , meg bánnám.Azt sem értem igazából hogy miért szorul össze a szivem ha egy rendőr autó elmegy mellettünk, és miért akarom lapáttal leütni azokat az embereket akik szidják őket.Ez a gyengém.

2013. jan. 24. 16:41
 33/39 A kérdező kommentje:
Mindegy, túl nehéz eset vagyok az embereknek, még magamnak is...ez fantasztikus, mennyire tud befolyásolni az emberek véleménye...lehet pszichológus kellene...de csak olyan szempontból lenne hasznos számomra, hogy mitől van ez?
2013. jan. 24. 18:37
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezek... túl sok a lebeszélés róla... túlságosan olyan helyzetben vagyok hogy nem tehetem meg...minden jót mindenkinek...
2013. jan. 24. 21:43
 35/39 anonim ***** válasza:
53%
Jól tetted ha nem jelentkeztél. Egy rendőr
2013. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Igaz 3 éves poszt,de hogyha valamit szeretnél ne mondj le róla sok negatív vélemény jön és lesz is,de hidd el nagyszerű élményekben is részelsüthetsz és izgalmas változó hivatás. Már lehet nem érdekel téged a szakma de ezt lekellett írnom.
2016. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Utolsó, mesélnél róla kicsit? Én is jelentkezni szeretnék jövőre.
2018. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%
Nem sértésből emberek de ti/mi magyarok mindig a negatívat látjuk. Akármilyen szakmáról kérdeznél itt gyakorin, biztos vagyok benne hogy lebeszélnének.. Akarhatsz te lenni szakács, üzletember, tanár.. úgyis azt mondják: nem jó mert nem élsz meg, nem jó mert nagy konkurencia... akkor menjen mindenki vécépucolónak... Az biztos jobb lesz. Ne hagyjátok hogy puszta vélemènyek befolyásoljanak... Azt tedd amit legbelül érzel, és akkor nem állíthat meg semmi!
2019. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én rend őr vagyok. Kiraboja a kindel komando a boltom
2020. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!