Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az lenne a kérdése h részegen...

Flegmahhh kérdése:

Az lenne a kérdése h részegen köztulajdon rongálás közben elkaptak a rendőrök és még kiskoru vagyok azt mondták h figyelmeztetést kapok de a rendszerben bennt vagyok már a rendőröknél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 07:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért annyit megérdemelnél, hogy egy évig neked kelljen gondoznod, szépen tartanod ezt a virágágyást. Különben jön a se--berugás.
2013. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 kalmangabor ***** válasza:

Szép napot!


Ennyi belefér???

Bízom benne, legközelebb a te virágoskertedben álldogál majd ifjú barátunk enyhén illuminált állapotban! Akkor is azt mondod neki, hogy akár oda is hányhat???


Kiskorúként részegen? Az is szép! Egyébként nem kell fizetned... Bár a kérdést átolvasva, nem derül ki, mire szeretnél választ...

2013. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 szántóvető ***** válasza:

a hányadék tápláló,pont mint az ürülék.

A kérdés az volt hogy a rendőrségi nyilvántartásban benne van-e.

Nos,ha nem vagy rabosítva(nem vettek ujjlenyomatot a rendőrségen)akkor nem vagy benne a rendszerben.

11-es,egyetértek veled.

2013. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzés: a részegség minden esetben súlyosbító körülmény.
2013. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"nemúgy rongáltam csak van nálunk a molkutnál1 ilyen virágágyás és abban voltam,és pont akkor jött a rendőr"


Jahát ilyen esetben megkeresed a kút vezetőjét, bocsánatot kérsz, kigyomlálod az ágyást, visszaülteted a kitaposott virágot és el van kapálva. Ugyanis ez nem köztulajdon így a rendőr sem intézkedhet. :)

2013. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

"köztulajdon rongálás"

te öcsi, azt az ÉN adómból építik / tartják fenn!

elnézést a szüleidtől, de a jó édes anyádat rongáld, b*szd meg!

2013. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én nem azért ítéllek meg,hogy beleáltál abba,bár azt sem kellett volna,hanem azért mert kiskorúként részeg voltál.

Ehez értesz?

Szégyeld el magad kis p.cs.

2013. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

IMÁDOM az itteni "szakembereket""!


#15 pl. egy igazi médium! Egy tökismeretlen helyen lévő, tökismeretlen MOL kút mellett tökismeretlen távolságra lévő ágyásról megmondja, hogy kinek a tulajdona.

Arról nem is beszélve, hogy ha a kúthoz is tartozik, garázdaságért akkor is eljárhat a rendőr. Nos ez elégtelen!


És itt az agrárcsemete (szántóvető sic!), aki szerint az alkohol és a gyomorsav jót tesz a virágoknak!!!

Nos, hadd áruljam el, hogy az erkölcsiben valóban nem lesz benne a dolog, de - mivel jelentés mindenképpen készült - a rendőrség rendszerében nyoma van az esetnek, és minden későbbi igazoltatásnál ki fogja dobni... Újabb vaskos karó!


Csak így tovább, én jókat röhögök!

2013. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 szántóvető ***** válasza:
Hát barátom,ha ezentúl mindennap igazoltatják is-amennyiben nem követett el semmit-nyugodtan körberöhögheti a rendőrt minden igazoltáskor,hiába van benne a nyilvántartásban.A kérdező nem került "büntetett előéletű"státuszba,vagy ha úgy tetszik nincs priusza.
2013. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem a kérdés az volt, hogy "a rendszerben bennt vagyok már a rendőröknél?"


Erre a válasz egyértelmű IGEN! Büntetett előéletről szóló részeket nem én kezdtem gyártani a témához.


És valóban nem számít a sztori, ha nem csinál semmit, úgy igazoltatják, DE a következő kisebb súlyú "gyerekcsínynél" már tényező lesz. Annak ellenére, hogy elvileg nem büntetett előéletű.


A "körberöhögöm az igazoltató rendőrt" című történetet meg inkább hadd ne minősítsem...

2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!