Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az lenne a kérdése h részegen...

Flegmahhh kérdése:

Az lenne a kérdése h részegen köztulajdon rongálás közben elkaptak a rendőrök és még kiskoru vagyok azt mondták h figyelmeztetést kapok de a rendszerben bennt vagyok már a rendőröknél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 07:46
1 2 3
 21/24 szántóvető ***** válasza:

a kérdező szabálysértést követett el.Magam is követtem már el jó párat,de ennek az égvilágon semmi jelentősége.

Nem mindenkinek van olyan gyomorgörcse mint neked,te vigyázállásba vágod magad ha rád néz egy rendőr.

2013. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Eléggé mellé lőttél... 10 rendőrségnél leszolgált évvel a hátam mögött szerintem kettőnk közül én tudom, miről szól ez a történet.
2013. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 szántóvető ***** válasza:
Én is láttam már fogdát belülről.Nem a rendőrségi igazoltatás lesz az amitől az átlagemberek tartania kell nyilvános helyen.
2013. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Nem a rendőrségi igazoltatás lesz az amitől az átlagemberek tartania kell nyilvános helyen."


Ezzel teljesen egyetértek.

2013. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!