Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség mennyit kap vagy...

A rendőrség mennyit kap vagy mit amiért nem lázad a néppel tüntetésekkor?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 11:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem kapnak semmi pénzt. Amit olvashatott az egyik hozzászóló, talán a túlórapénzről volt szó. De a 30 000 Egy főtiszt túlórája kb.

A rendőr nem tüntethet. Egyszer akartak a nyugdíjkorhatár miatt a szakszervezetekkel együtt. Persze hirtelen minden rendőrt berendeltek. A szabadságosokat nem tudták csak.

Tisztában vannak ott fennt, hogy a rendőrök türelme is fogy, próbálják valahogy elfojtani!

2013. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

16-os!

Őrzik a rendet, de nem tudom te hogy oldanád meg ilyen kis létszámmal!

Az emberek sírnak, hogy lopnak tőlük! Tehát saját udvarukra nem tudnak vigyázni, ami csak néhány m-t tesz ki! Néhány ezer rendőrnek meg egy országra kell vigyázni, gyakran 1-2 rendőr jut több településre.

Egyre többen szerelnek is le a rossz helyzet miatt, javaslom is nekik.

2013. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem, akkor kivétel nélkül minden egyes kék becsületes, hajtja a jóindulat és hivatástudat; kizárólag a joggal van a probléma és véletlenül sem a nagy többségük hozzáállásával. Hát jó tudni.
2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 sni ***** válasza:
ahogy minden állampolgár becsületes, és segítőkész, legalább annyira! Minek általánosítasz? én is tudom más munkáját kritizálni!
2013. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Azt az egyet felejted el, hogy titeket azért tart el a lakosság, hogy kiszűrjétek azokat, akik nem becsületesek közülük. Szóval nektek ELMÉLETILEG kötelező lenne annak lenni. Ennek ellenére finoman szólva...
2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 sni ***** válasza:
eltart? Vicces vagy, nem úgy emlékszem, hogy a legutóbbi fizu adómentes lett volna! Amíg minden járulékkal együtt lejön 50% addig magam tartom el! Ha már itt tartunk a polgároknak vannak kötelességeik is, amit rendszeresen megszegnek, és csak a jogaikról magyaráznak!
2013. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Mint írtam, a ti dolgotok az LENNE, hogy azokat, akik nem tartják be a kötelességeiket, eltávolítsátok a társadalomból. De mit várjunk tőletek, akik szintúgy sz*rtok a kötelességeitekre???

Nem vitatom, hogy vannak polgárok, akik nem becsületesek. Éppen ezért van más országokban a rendőrség. Itthon is ezért lenne ez a hasonlóan elnevezett behajtóiroda.

2013. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 sni ***** válasza:
ezek szerint én nem végzem rendesen a munkámat, és voltál is velem szolgálatban, hogy tudod, hogy dolgozok! Ha nem, akkor légyszíves ne általánosíts! Én elvégzem a munkám, szeretem csinálni, és nem a munkám szarom le, hanem a hozzá nem értő véleményeket! Szerencsére több ember köszönte meg a munkámat, mint amennyien köpködnek, az ő véleményük érdekel, és azok minősítik az én munkám! A többi rendőrre, aki csak hobbiból dolgozik van megfelelő szervezet, aki foglalkozzon!
2013. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ez roppant érdekes, szerintem akármelyik "kisrendőrt" (akik persze sose tehetnek semmiről, csak a vezetők) megkérdeznénk, mind azt mondaná, hogy ő bizony tisztességes, de a többi meg nem. És bumm, így lesz az, hogy habár mindenki talpig becsületes és tisztességesen végzi a munkáját, mégis egy korrupt, besz*ri horda a szervezet. És kíváncsi lennék, hogy valójában mit is látsz az utca emberének arcán, miközben éppen járőrözöl.
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 sni ***** válasza:
látod, ez a baj, hogy nem tudod mit dolgozok, és már véleményt mondasz! Minden ember azt mondja, hogy ő becsületes, nem csinált semmit, mégis vannak bűncselekmények! Köszönjük a szakmai hozzászólást, menj tüntetni, az biztos jobban megy, elég sötét vagy hozzá!
2013. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!