Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Éjjel a Blahán öngyilkossággal...

Éjjel a Blahán öngyilkossággal ér fel cigizni és mobilozni?

Figyelt kérdés
Igaz ez? Nem lakok Bp-en.
2013. márc. 1. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas ez a pánikkeltés. Egyszer megtalált valakit egy késes gyerek, és onnantól kezdve hirtelen rossz híre lett a Blahának... és Budapestnek is, lényegében alaptalanul.


Átlagosan hetente egyszer megyek arra éjszaka, éjfél és kettő között. Van, hogy fél órát várok ott a buszra, de közben nem feltétlenül mindig csak a megállóban dekkolok, sétálok a környéken. Kezemben a telefon, zenét hallgatok...

Még soha semmilyen atrocitás nem ért. Igen, láttam cigányokat, sőt, pl. most februárban volt, hogy egyedül sétáltam egy szűk utcában, és szembejöttek 5-en. Annyi történt, hogy előzékenyen libasorba álltak, hogy elférjek velük szemben sétálva, ennyi...

2013. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ZETAS ***** válasza:
95%
Ne cigizz közterületen! :D
2013. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Erre csak azt tudom mondani hogy tavaly nyáron már nem tudom pontosan mikor,de az üllöin Corvinál (pont mentem haza bulibol) a rendörök egy fiatal lányt igazoltatak,majd kiderült hogy fegyver van nála.Akkor most már üllöire se tegyük este ki a lábunkat?? Hidd el minden városba minden hol történek dolgok,csak nem mindenről számol be a sajtó,igy sok mindent nem tudunk.De ennyi errövel este söt sötédedés után mindenki ülljön othon mert akkor fix nem történik semmi.De fényes nappal is bármi megtörténhet.mondok jobbat ne tedd ki a lábad a lakásból és akkor biztos nem támad meg senki,bár a mai világba....kitudja.
2013. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

A Blaha is csak egy tér.

A régi Köki például sokkal neccesebb volt.

[link]

2013. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Blaha Lujza téri romániai cigány származású, nehéz sorsú kisgyerek


[link]


Aztán az RTL klub házon kívül stábja megtalálta a gyerek szüleit Romániában.

Itt az eredménye :)

[link]

2013. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%

[link]


itt valamivel jobb minőség.

2013. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
"nehéz sorsó kisgyerek" hahahahahaa Csak azért keresték a rendőrök mert a fülükbe jutott hogy valami szélsőjobbos csoport ki akarja fingatni és láss csodát egyből haza bírták takarítani a bocskoros "családjához". A Ti és az Én pénzemen...
2013. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
49%
nem árt óvatosnak lenni, de azért nem egy életveszélyes hely
2013. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!