Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg mondaná valaki hogy Miért...

Meg mondaná valaki hogy Miért bűn ha egy férfi kukkol egy csinos egy nőt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 02:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Mert egy feminista társadalomban élünk.
2013. aug. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A haverom azt csinálta hogy bementünk egyáruház egyik butikjába és benézett a próbafülkébe mikor egy 30 év körüli hölgy ben volt. A biztonsági őr kihajította a fenébe.
2013. aug. 7. 02:43
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert nyilván direkt nézett be... -.- Komolyan, annyira unom már, ami megy. Amikor suliba jártam, és volt tesióra, a lányok persze mindenféle rossz érzés nélkül járkáltak az öltözőnkben.
2013. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Pár hete véletlenül én is benéztem, mert olyan rohadt meleg volt, hogy már abszolút nem járt az agyam és minden próbafülke be volt húzva, hirtelen meg az esett le nekem erről a nagy melegben, hogy ez természetes állapot és így behúzva is üresek. Gondoltam egyikre ide bemegyek és elhúztam a függönyt, a szegény nő meg visított ijedtében... :D
2013. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Kérdező, te hogy éreznéd magad, ha öltözködés vagy zuhanyzás közben b*zik kukkolnának?
2013. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
#5 miért b*zik? Azt kérdezd, zavarná-e, ha csinos lányok kukkolnának.
2013. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Éppen azért van rá külön szó, a kukkolás, mert az nem ugyanaz, mintha egy férfi simán csak megnéz egy csinos nőt.

A kukkolás többet, rosszabbat jelent, benne van, hogy ezt hátsó szándékkel, előre kitervelten, szándékosan teszi, a nőnek rosszat akar vele és tudja is azt, hogy amit tesz az helytelen. Ha kiülsz a strandra és nézegeted a bikinis csajokat az nem kukkolás, az sem ha véletlenül rányitsz a próbafülkében. Lehet, hogy kikiáltanak kukkolónak, de attól még nem az. Ha kinézel egy nőt, megvárod, míg biztosan levetkőzött a próbafülkében, majd akkor mész oda és nyitsz rá, tudva, remélve, hogy pucér, az a kukkolás. És ez bűn, mert ő ezt nem engedte meg neked.

Ahogyan az is az lenne, ha ugyanez a nő utána megfigyelne téged, utánad menne és kilesné hol laksz, melyik az ablakod és lesné mikor mit csinálsz odabent. Akkor ő lenne a kukkoló, még ha nem is akart pucéran látni.

2013. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

#1

Ha ez régebben történik vagy egy mai nem feminista, hanem mondjuk nagyon is régimódi, nőelnyomó iszlám közösségben, akkor sokkal súlyosabb vétek lenne. Örülhetne az illető ha túléli.

2013. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt mind értem kedves válasz írók csak arra lettem volna kíváncsi hogy a BTK(Büntető Törvénykönyv)melyik évi hányadik paragrafusának hányadik bekezdésben található az hogy a kukkolás Börtönnbel és egyéb módon büntető.
2013. aug. 7. 10:27
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Benne van, de azét azért érzed, hogy egy üzletből nem a Btk. alapján dobtak ki, hanem a saját üzletszabályzata és a normális emberek jóérzése alapján?
2013. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!