Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem veszem át a rendőrségi...

Ha nem veszem át a rendőrségi idézést és nem jelenek meg a kihallgatáson akkor előállítanak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos az van hogy nem tudom hogy fel e jelentett az illető vagy sem de ha fel is jelentett akkor is szabálysértés mert 50.000 Ft alatt van az eladott készülék értéke. Eladtam egy telefont amit később letiltottak ezt én az eladás pillanatában nem tudtam hogy lefogják tiltani.Szóval nem akartam a vevőtől kicsalni pénzt. Közölte velem hogy feljelent ha nem fizetem vissza az értékét. Letiltás elleni garanciát nem vállaltam. Véleményem szerint nem követtem el csalást.


Az a gond hogy nem tartózkodom a lakcímemen ezért nem tudom hogy kaptam e értesítést vagy sem. Ebben az esetben mit tudok tenni? Telefonon esetleg lehet érdeklődni ajánlott levél iránt hogy kaptam e? Naponta nem tudok a lakcímemre menni hogy megnézzem hogy jött e levél. Állandó lakcím nincs bejelentve így ott sem tudnak értesíteni. Köszönöm előre is a segítséget!


2013. okt. 25. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Az ember születik, nem állítják elő úgy külön. És ha így is lenne, a kérdésedből ítélve Te már létezel, így Téged nem tudnak előállítani még egyszer. Legfeljebb ha klónoznak, de nem hiszem, hogy annak van realitása.
2013. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez nem a humor kategória öcsém.
2013. okt. 28. 17:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a dolog attól is hogy te nem fizetted a számlát,és azért tiltották le? Mert ha igen akkor csalásért elővesznek. Ha te nem fizetted és úgy adod el,azt senki nem fogja neked elhinni hogy te nem tudtad mi lesz a következménye.
2013. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!