Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ciki/vicces élményetek...

Milyen ciki/vicces élményetek volt a rendőrökkel? :D

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a sznobok: nem a rendőröket akarom kiröhögni!
2014. febr. 19. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Átszaladtam a főúton(kissé illuminált állapotban:D) mert siettem a kocsmába, majd megfagytam erre a túloldalt 4 rendőr várt.Leigazoltattak, kérdezték hova ilyen sietősen erre én azt feleltem hogy a mekibe sietek, erre a rendőr rá is vágta hogy az éjjel nappal nyitva van, és ha legközelebb ennyire sietek kapok egy csekket ajándékba.
2014. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D
2014. febr. 19. 11:36
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Engem egyszer elkaptak közterületen alkoholfogyasztással (igaz én voltam a hülye, a város központjábon, a színház előtt folytattam ezen tevékenységem), jól megbüntettek, aztán elmentük a haverokkal további portyára.Amikor ballagtunk hazafele, szintén sörösüveggel a kezünkben, akkor megint elkaptak (volna), de elfutottunk előlük. :D
2014. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Haha! Múltkor engem se értek utol de mikor 1 héttel később mentem a boltba megismertek és egy kicsit elbeszélgettek velem! :'D
2014. febr. 19. 13:25
 5/11 anonim válasza:
89%
Egyszer egy rendőrbuliba keveredtem véletlenül és két vén nő fel akart engem szedni... akkor 17 éves voltam a két nő meg egyenként minimum 50-60.... Talán ez de nagyon sok emlékem van a zsarukról amugy jófejek inkább a rendszer hülye!
2014. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ja! Csak ne valami szigorúbbat fogj ki ha nem valaki olyat akinek jó napja van... egy ismerősöm megjárta már :)
2014. febr. 19. 15:59
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
4 hónapig dolgoztam a rendőrségen 3 különböző megyébe (nem rendőr vagyok)...főleg "irodás" rendőrökkel találkoztam és juj sok élményem volt :D sokszor nem tudtam eldönteni,hogy most sírjak vagy nevessek
2014. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szocializmus idején meg akarták büntetni apukámat, mert rossz helyen parkolt. Igaz, ő volt a hibás ebben, mert nem vette észre a táblát (fordítva volt). A rendőr kérdezte, hányszor volt megbüntetve. Apukám teljesen őszintén felelt a kérdésére: most lett először megbüntetve. És beismerte, hogy figyelmetlen volt. Erre a jófej rendőr nem büntette meg, de mondta, hogy máskor ne szegje meg a szabályokat -még véletlenül se. xD
2014. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer smároltam egyel :DD
2014. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőmmel elmentünk egy szórakozóhelyre itt a városban (kisvárosban lakom) autóval, majd totál berugtunk, és olyan hajnal fél2 körül nagy röhögéssel támolyogtunk kifelé az ajtón és ott volt 3 rendőr és ők is vigyorogtak ránk felé, látásból ismertem őket. Részegen bátrabb az az ember, odamentem hogy nem volna e megoldható hogy mi ketten beülünk a rendőr kocsiba és haza visznek bennünket a harmadik rendőr meg hozza a mi autónkat, belementek a rendőrök de akkor már ők is röhögtek úgy isten igazából, nagyon vicces helyzet volt. A rendőr autóban angolul beszélgettem a barátnőmmel mert ő nem tudott magyarul, közben a rendőröknek is nyomattam a sok hülyeséget és ők is röhögtek mint állat. Párnappal később összefutottam velük és kérdezték hogy emlékszek e rá hogy mi volt néhány estével korábban, elég halovány volt a szitu de elmesélték a dolgokat
2014. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!