Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Drog ügylet miatt behívtak...

Drog ügylet miatt behívtak tanúként, mire számíthatok a kihallgatason?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy hivtam egy ismerőst aki maszekban ruhákat var/szab, es emiatt kerestem őt parszor, talalkoztam is vele. De mint kiderult azert ő mást is maszekban intézett... Azt nem tudom hogy lekapcsolták-e vagy sem. Mire számíthatok (milyen kérdések)konkrétan majd a kihallgatáson mint tanú? Kicsit ideges vagyok, ne hogy bele keverjenek. A dologhoz tenyleg semmi közöm. Lehetett volna azaz ember akár Pablo Escobar is felőlem. Válaszotokat előre is köszönöm!

2014. márc. 25. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Gumibot seggbe? Olyan kérdések lesznek hogy elhiszed hogy bűnös vagy.
2014. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat nem kaphatnék? Ha poenos akartam volna lenni, akkor a kérdésen is látszott volna. De nem..
2014. márc. 25. 17:39
 3/10 lindmayer ***** válasza:

inkább mond az igazat, hisz ha próbálod letagadni, akkor tényleg bezavaródhatsz, de gy legfeljebb az adóhatósághoz küldenek egy kis pénzbírságra

de ha meg belekavarodsz, akkor súlyosabb problémáid lesznek

2014. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így járt. Elvernek mint a lovat a pincében aztán aláíratnak veled egy papírt hogy nem bántalmaztak, 72 órán belül kint leszel, nyugi.
2014. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez szamomra tiszta hogy az igazat mondom. De azert kapok pénzbírságot mert jóhiszeműen tartottam azzal a személlyel a kapcsolatot? Szerintem ez nem korrekt...
2014. márc. 25. 18:07
 6/10 dickharta ***** válasza:

örök mondás! tanúból lesz a gyanúsított..

és biztos,hogy meg fognak verni! :)

valószínűleg figyelték a telefonját,azért jutottak hozzád. majd lehet,hogy pisikélned kell bent! ;)

és kiderül minden. ..

2014. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod vagy miből gondolod, hogy emiatt hívtak be?


Egyébként ha ennyi a történet, akkor nem kell aggódni! A kérdéseket meg majd felteszi az előadó, csak ő tudja, hogy mire és miért kíváncsi.

2014. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedben is írtunk választ, hogy mi lesz bent. Nem tudjuk, csak gondoljuk, hogy a kapcsolatodról kérdeznek, de ha már tanúként idéznek, akkor valaki szóba hozta a neved. Az is lehet, hogy bele akarnak keverni, ezért lett ismert a neved a hatóság előtt.

Őszintén kell válaszolni, és nem lesz baj.

2014. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neked véged van
2014. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rád kenik a bűnt
2014. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!