Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem voltam oda haza két...

Nem voltam oda haza két civilruhás rendőr civil autóval megált a házam előtt bemásztak a keritésen és bementek a házamba, csak közben a szomszéd lekamerázta! Feljelenthetem őket, ugyanis ahhoz is hatósági tanú kell, ez jogsértés?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 15:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
10-es, nem láttad még a COP-007 rendszámú autókat? Ez egyértelmű jelzés...
2014. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szakadok.. :DDD
2014. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A polgár jenő hivatalba följelentheted, ez bizony jogsértés.

2 ciril betűs civil ruhás, civil autóval civil házakba ismeretlen okokból kerítés átugrás módszerével bejutnak a házakba, majd eltulajdonítás nélkül ki is ugranak, vagy már egyből a szomszédba ugranak át. Igen, hatósági tanút pedig az utcán kell vadásznod, meg kell kérdezned az emberektől, hogy hatósági tanúnak tetszik-e lenni? Ha nem, akkor nem.

2014. aug. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem kell tanú, még akkor se, ha kéred. szoktak hozni egyébként.


nekem volt olyan esetem, hogy megkérdezték, hogy akarok e tanút, én mondtam igen és kerestek is, de nem találták a portást és így nem lett tanú, megpanaszoltam, de semmi se lett belőle


ne harcolj ezekkel, abból nem lesz pénzed, főleg, hogy törvényi úton harcolsz ellenük. baccál ki velük máshogy


bukj le és bűnözz hatékonyabban

2014. aug. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire meleg lenne odakinn?!
2014. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
ja ja, ez az éhezők viadala
2014. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

Akkor elég nagy bajban lehetsz ha már csak úgy ugrálnak be hozzád a rendőrök. Valószínűleg el akartak kapni csak nem voltál otthon. Én nem pattognék, mert ártatlan biztos nem vagy:-)


Hozzám nem ugrálgatnak be.

2014. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!