Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szomszéd folyton ide rakja...

A szomszéd folyton ide rakja a szemetét?

Figyelt kérdés
Van egy társasház és kint van a kuka,és a szomszéd c*gányok folyton ide rakják a kuka mellé a szemetüket. És biztos , hogy ők rakják ide,de senki se mer szólni.Már azt tervezgetem ,hogy fogom és kiburítom a szemetet eléjük,de nem akarok ebből konfliktusokat ,meg sok gyerek laki itt.Rendőrséget lehet hívni vagy valami ? Régebben a drogosok is ide jártak

2014. aug. 12. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit csinálni, sajnálom. A rendőrség cseszik rá, talán megpróbálhatod, ha meg nem csinálnak semmit akkor meg szólj a megyeieknek, azok rendesebbek általában.
2014. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Ne öntsed ki semmikép eléjük a szemetet mert megvernek. Hidd el tudom milyen emberek ezek. A rendőrség meg nem fog segíteni mert egy rakás szerencsétlenség az egész. Csak bírságolni tudják az autósokat máshoz nem értenek.
2014. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Miből gondolod kérdező hogy biztos, ha csak úgy gondolod?

Miért cigányozol, és miért mocskolódsz???

2014. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért hívnak az emberek mindenhez rendőrt. Megmondom, mert mindig megpróbálják a megoldást másnak passzolni, nehogy neki valamit is kelljen tenni.

Közös képviselő? Közterület felügyelő? Jegyző? Ezek miért nem jutnak eszedbe? Igen, valóban ez nem a rendőrség dolga, így szarik is rá, ha felhívod őket és kimegy. Ez egy jelentéktelen, nem rendőrség hatásköre.

2014. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1.Azért cigányozok mert cigányok

2. A kukás zsákból lógott ki egy zsinór ami a cigányok háza felé lóg,és amúgy mindenki beledobja a szemetest a kukába. Le is lett lakatolva miattuk,erre most mellé rakják

2014. aug. 12. 15:43
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon sok dolguk van a rendőröknek, múltkor a Balcsin voltam ezek meg ott lángosoztak nyugodtan .
2014. aug. 12. 15:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj a jegyzőhöz, a rendőröknek semmi közük hozzá.
2014. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos nagyon sok dolguk van a rendőröknek, múltkor a Balcsin voltam ezek meg ott lángosoztak nyugodtan ."


Igen, miközben te nyaraltál, ők dolgoztak, és a rendőr is ember, eszik ha éhes. Attól ez még nem a rendőrség hatásköre, és nagyon sok ilyen ugráltatós bejelentés van.

Ha ekkora az ellenszenved, hogy rögtön a lángosozó rendőr jut az eszedbe, akkor pedig semmiképp ne hívd őket, hisz semmirekellők, magad mondtad.

2014. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon azért el kellene gondolkoznod, hogy olyan embereket akarsz segítségül hívni, akiket előítélettel utálsz...
2014. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem csak az én érdekem,de senki se mer nekik szólni
2014. aug. 12. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!