Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr vagy külföld. Melyik a...

Rendőr vagy külföld. Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy eléggé megterhelő a rendőrök munkája, sok az idegeskedés és kevés a szabadidő meg a fizetés. Ennek ellenére még vonz ez a hivatás (lány vagyok), de kicsit elbizonytalanodtam.

Megérné a mai világban rendőrnek menni? Vagy menjek külföldre és ott próbáljak szerencsét, ami már több éve az álmom?

Előre is köszi a válaszokat.


2014. aug. 19. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Külföldön mit szeretnél csinálni(dolgozni)?
2014. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Inkább külföld. Nekem speciel nem lenne gyomrom rendőrnek lenni. Szar a fizetés, a pisztoly csak dísznek van, sohasem lehet használni, szarok a jogok, a törvények, nem védhetném meg a magyar családot a cigányoktól.... Szart se tehet egy rendőr soha. Illetve csak akkor lehet rájuk számítani, ha gyilkosság történt. Na meg igen, hogyha a szerencsétlen dolgozó ember anyagi problémákkal küzd és rabolni mer, akkor azt gyorsan el kell kapni. Na meg ha büntetni kell az autósokat, abban is világelsők sajnos. A rendőrök meghurcolása aztán nagyon megy a rohadt politikusok részéről. Nagyon sajnálom is emiatt azokat a nagyon rendes rendőröket akik tisztességesen szeretnék végezni a munkájukat. Szolgálni és VÉDENI.
2014. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

külföld

vagy ha nagyon ez az irány, akkor helyszínelő vagy hasonló. de ez is inkább külföldön.

2014. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Még kalkuláld bele a 40 éves kortól kezdődő magas vérnyomást, a gyomorfekélyt, az idegi kimerültséget. Szervi bajaid és pszichikai zavaraid miatt 45-48 évesen könnyen leszerelhetnek, utána mihez kezdesz? Megszüntették a szolgálati nyugdíjat, csak közmunkára számíthatsz.
2014. aug. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is kezdődnek a gondok a gyomrommal, annyit mondott az orvos, hogy rendőrbetegség. Ugyan ez az álmomban fogcsikorgatás, stressz okozza.

Ha most kellene választanom, akkor érettségi után megyek ki külföldre. Ha rendőrnek jelentkezel, akkor csak úgy tudsz kimenni, hogy leszerelsz, és soha nem lehetsz rendőr.

Akik a kollégák közül kimentek, nem jönnek vissza, és az ismerősök sem, szóval csak nem lehet külföldön rossz.

2014. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig szoktam nézni az ilyen kis csapatokban mászkáló nagyon fiatal zsarukat, hogy mekkora poén lehet zsarunak lenni. De hát ezek szerint mégse jó móka.
2014. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors választ :)

Első: még nem tudom, egyenlőre kinti hiányszakmákat keresek, több helyen is azt mondják ezekkel könnyen el lehet helyezkedni

2014. aug. 20. 10:18
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

nem kell sajnálni ezeket. maguknak csinálják a stresszt, ha igaz egyáltalán ez az egész.


én inkább azokat sajnálom, akik csinálnak valami elkövetést és az eljárás sokkal nagyobb sérelemmel jár, mint az ítélet. Mondjuk túl hosszú. Vagy élteteket tesz tönkre szükségtelenül. Passzolják az elkövetőt sorban egymás után új és új hatóságoknak és a mindegyik elvesz tőle valamit és ad helyette betegséget.

2014. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Év 6 éve tettem egy hamis (szerintük hamis, szerintem, csak téves) bejelentést a 107-re és most sincs ítélet, csak első fokon. Az ítélet próbára bocsátás. Megőszültem, 3 szor volt elmeszakorvosi szakértői elmevizsgálat, hajnali kiszállás a házamhoz lakhely szerinti ellenőrzésre és 2 éven át köröztek, amiről úgy szereztem tudomást, hogy az igazoltató rendőr mondta és elengedett.


Tulképpen be akartak zárni a diliházba és el akarták venni a pénzemet. Meg is tették volna, csak rájöttek, hogy nincs a nevemen semmi.

2014. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sertés ***** válasza:
0%
Ha viszonylag értelmes és szorgalmas vagy -és nem szeretnéd munkaidődben itt a GyíKon fényezni a testületet-, mindenképpen a külföldi munkát javaslom! A fizetésed megtermelők vegzálása miatti undor helyett a társadalom megbecsült tagja leszel, további előny a nyelvtudás, pénz, nyugalom. Viszont, ha fent említett képességeid rendkívül szerények, kint úgyse kellenél sehova, ezért csak az állami szférát javaslom!
2014. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!