Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Hova mennél,...

Te mit tennél? Hova mennél, ha mehetnél?

Figyelt kérdés
Ez egy különösen furcsa és komplikált kérdés lesz, de remélem sikerül megértened/etek. Egy nagyszerű faluban élek, oké.. Túloztam. Egy halálunalmas faluban élek, élem a mindennapjaim és a gondolataim mindig a jövőbe cikáznak.. Mi lesz velem ha már felnőtt nő leszek? Amikor saját lakásom lesz, munkám és természetesen hitelkártyám! Talán egy pomerániai törpespitz. Lényegtelen! A lényeg az, hogy beszéltem anyuval.. Nagyon kínos volt, de elmondtam neki mit érzek, mire vágyom és minden ilyesmi. Igazából elakarok utazni, pontosabban költözni. Apuval élek együtt, és az öcsémmel. Hiányzik anyu. Minden egyes nap szörnyen hiányzik. Komolyan! Talán emiatt élek a jövőben és nem a jelenben, mert egyedül érzem magam. A jelenlegi dolgaim egyáltalán nem kötnek le, nem tanulok rosszul és nem vagyok "rosszfej" sem, szóval vannak barátaim, de.. Egyedül érzem magam. Furcsa, ja. De minden egyes nap elgondolkodok azon, hogy újrakezdeném. Megint túl sokat csacsogtam.. Szóval beszéltem anyuval és azt mondta, hogy mivel a nénikémnek rengeteg kapcsolata van, külföldi kapcsolata, így talán betud engem szervezni valahova. Ez komplikált, ne törődj vele. Te mit tennél? Ha bárhova eltudna téged intézni, képes lennél elhagyni a jelenlegi életed egy újért? Egy totál másik helyen? Ha igen, az hol lenne? Amerikán gondolkodom és Spanyolországon. Még nemtudom, annyit gondolkodtam, hogy már nem is igazán tudom, hogy mit akarok igazán. Most rád lennék kíváncsi! Köszi előre is a válaszokat. Puszi / Vagy jót, vagy semmit! :)

2014. máj. 6. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Akinek valami nem világos, nyugodtan kérdezhet!
2014. máj. 6. 20:38
 2/4 Repkó József ***** válasza:
100%

Nagyon kedvesen írsz... Kicsit figyelj az igekötőkre és akkor a helyesírásod is hibátlan lesz!

Feltételezem, életkorod még nem teszi lehetővé, hogy a magad ura légy, azonban abban valószínű nem tévedek, aki ilyen pontosan meg tudja fogalmazni a vágyait és a számára fontos dolgokat, az már igazán felnőtt gondolkodásúnak tekinthető!


Azt javaslom, hogy azokat a kérdéseket, melyek foglalkoztatnak, nyugodtan írd le, legfőképp magadnak és rövidebb-hosszabb idő elteltével vedd bátran elő újra. Magad is látni fogod, az írás hevülete elmúlik, ezért picit higgadtabban újra tudod gondolni, esetlegesen nyugodtan és más szempontok alapján újrafogalmazni...


Na ekkor avasd viszont a bizalmadba kérlek a legközelebbi hozzátartozóidat! A család most még védőernyő a számodra, még akkor is, ha nem úgy érzed néha. Használd fel ezt és tanulj, főleg nyelvet, vagy nyelveket.


Azt azért tudnod kell, senki sem jószántából, hanem igen nagy kényszerűségből változtat élőhelyet és ez a változás nagyon, de nagyon megvisel kivétel nélkül mindenkit.


Addig is olvass sokat a Téged érdeklő dolgokról és ne az első információk alapján dönts! Kerüld az anonim chat-szobákat az interneten! Csak azért ne kövess semmit és senkit, mert a többiek is azt teszik!

2014. máj. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Németországba vagy Skandináviába.
2014. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Es mibol lesz majd lakasod meg sajat eleted meg hitelkartyad?


En a helyedben nem azon gondolkodnek hogy hogyan tudsz majd ismeroson keresztul valamit elerni, hanem arra torekednek hogy mindez sajat erobol, a sajat erdemeid alapjan menjen. Azaz nekiallnek tanulni, elmennek egyetemre, nyelvet tanulnek, es utana sajat magam probalnek megallni a sajat labamon.


Mindig a masok joidnulatatol fuggni eleg lehangolo dolog.

2014. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!