Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem, vagy csak baromi...

Miért nem, vagy csak baromi ritkán lehet rendőrt látni az utakon?

Figyelt kérdés

Rendőrautót is szinte csak a belvárosban látni. De külső kerületekben nem, vagy csak iszonyú ritkán. Gyalogos rendőröket pedig..... Hát azt meg szinte soha. Hogy csak úgy sétálnak az utcán és járőröznek hát olyat nem tudom mikor láttam utoljára.


Miért nem küldik ki a rendőröket az utcára? Miért bent kuksolnak? Nem rendőrautóval oké, az sok pénzbe kerül a benzin miatt meg a szerviz. Hanem gyalogosan, biciklivel, rollerrel, bánom is én, csak nekem speciel nagyon ijesztő, hogyha van valami rendezvény, akkor tele a város rendőrrel, ilyenek mint pl. jobbik szimpatizáns tüntetést, melegfelvonulás meg hasonló retkekkor tele van a belváros rendőrrel, komolyan egy túrórudi papirt nem mersz eldobni, annyi van, máskor, meg máshol viszont egy darabot nem látni. Tehát kérdezem, miért bent vannak a rendőrök, s miért nem kint az utcán? Jobb is lenne gyalog, mint mikor autóval csak végigmennek azt kész. De az ilyen is ritka.


Pedig az ilyesmi tök biztonságossá tenné Csepelt, Kőbányát, 8. kerület durva utcáit, tereit.. Jah és nem is lehet rájuk számítani. Az ember ki se hívja őket, míg nem történik gyilkosság, mert addig nem érdemes. Ez szerintem felháborító.



2014. aug. 23. 18:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Addig örülj míg nem látni őket.
2014. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Gyalogos rendőrök hiányának márpedig nem örülök. Nem autóval kéne csak církálni néha-néha, 100%-ban amiatt, hogy büntessék az autósokat!
2014. aug. 23. 18:41
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan kevesen vannak-nekem nem hiányzik...
2014. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Rengeteg rendőr van. Bzi felvonuláskor mozdulni nem lehetett tőlük. Meg idétlen foci meccsekkor sem. Messze nem lenne ennyi bűnözés, ha szinte minden utcában egy rendőr sétálgatna.
2014. aug. 23. 18:49
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem "benn kuksolnak", dolgoznak. Természetesen lehet adót emelni, és megnövelni az állományt, hogy minden sarkon álljon rendőr 24 órában.
2014. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A-a. Rengeteg rendőr van jelenleg. Csak ki kéne küldeni mindet az utcára, ennyi!
2014. aug. 23. 19:14
 7/30 A kérdező kommentje:
A készenlétieket is. Ne ott bent álljanak készenlétben, hanem az utcán. Mennyivel jobb lenne. Szoktam is látni, hogy mikor mennek meccshez, vagy tüntetéshez, akármi, ott van a Stadionok metromegállónál a készenléti rendőrség, valahogy mindig onnnan szedik fel őket, sohasem az utcákról!!!!
2014. aug. 23. 19:16
 8/30 anonim ***** válasza:
Vegyél autót, mad gyakran kapcsolatba kerülsz velük. Sebességtóllépés, lejárt bitzonsági csomag forgalmi. Fizrthetsz mint a katonatiszt. Ebben van a lé, nem a kóbor gyalogosokban.
2014. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Van autóm és 26 büntetésem is eddig összesen. Csak éppen pénzt nem látnak tőlem, mert mindig leközmunkázom. Szóval tisztában vagyok vele. Csak azért mégis....
2014. aug. 23. 19:25
 10/30 anonim ***** válasza:
Azért mert trafiznak meg a tescoban esznek szegények,ne bántsd őket nagyon sok dolguk van :)
2014. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!