Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazoltatás, ezért igazoltattak?

Igazoltatás, ezért igazoltattak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a mai nap estefelé (fél nyolc fele) Futunk az edzőtársammal az utcán sapkában, melegítőben, közben megy a zene a telefonomon. Ezek után jön egy fehér audi (éppen 1 bejáró előtt futottunk el) és beáll a bejáróhoz, kiszáll belőle 2 ürge, és mondja, hogy "Rendőrség, várjanak egy picit." Hát oké.. Teljesen civilben voltak, de előkapott valami jelvényta zsebéből, nem volt rá írva semmi, csak az hogy "rendőrség", mellette nem láttam semmilyen igazolványt, meg jelvényszámot. A beszéde viszont tényleg olyan volt, mintha rendőr lett volna. Megkérdezte hogy hova ilyen sötétbe, meg hogy hova futunk.. Hát elmeséltem neki hogy csak sport, és már megyünk haza, miközben elkérte a személyim, meg a lakcímkártyámat. Az edzőtársamnál nem volt semmi, de elengedték. Nézte az irataimat vagy 10 percig, közben közöttem, és a személyim között ingázott a tekintete, nagyon kemény volt:D aztán visszaadta, és elköszönt. Szerintetek miért igazoltattak? azért, mert futottunk?..
2014. dec. 20. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

"Nézte az irataimat vagy 10 percig, közben közöttem, és a személyim között ingázott a tekintete, nagyon kemény volt"


Fú de kemény lehetett!

2014. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos azt hitte lopni akartatok, csak megzavartak benneteket! :D Vagy hasonló indokból.
2014. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy rendőrök voltak. A Rendőröknek nincs Audijuk, és civil ruhások nem szoktak igazoltatni.
2014. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor most rendőrök voltak, vagy nem? amúgy meg, miért igazoltattak volna? nem csináltak utána semmit, csak elengedtek, szóval nem értem..
2014. dec. 22. 12:48
 5/6 anonim válasza:
Szerintem rendőrök voltak csak épp nem voltak szolgálatba, de én ugy tudom rendőr bármikor szolgálatba helyezheti magát. És gondolták jól megszopatnak titeket. hahaha
2014. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelo: marhaságokat ne írj, kicsit olvass már utána ennek a szolgálatba helyezesrol...valószínű poenbol civilben keregeti a szig-et majd..huh..
2014. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!