Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért teszik ezt velem?

Miért teszik ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztók! Sajnos meg tudták azt hogy rendőr akarok lenni. A tanáraim, iskolás gyerekek csufolnak b..zi rendőr, h..lye rendőr stb. (Tisztelet a kívételnek) meg pár tanár, meg díákok a fejemhez vágják hogy "soha nem leszel rendőr,, miért teszik ezt velem? Mit ártottam nekik? Valamint csufolnak ilyen rendőr stb. Szerintettek azért mondják mert irígykedneh hogy nekem vannak céljaim nekik meg nincs? Vagy miért? Nap mint nap elmegyek a folyoson azt hallom ,,na itt a fekvő rendőr" nem bírom olyannyira hogy már a 116-123-számot hívtam. Kérlek segítsettek mit tegyek. És aki valaki járt már ilyen helyzetbe mint én írjon kézzel fogható választ. Köszi előre is! F/18

#irigység #cél #Miért? Csufolnak
2016. márc. 18. 17:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébbként már az ,,Öngyilkosság" is megfordult a fejembe, olyannyira hogy depressziós lettem hogy szándékosan provokálnak
2016. márc. 18. 17:52
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem bántásból, de ha ezeket a csínyeket nem bírod idegekkel, akkor lehet jobb lenne ha más szakmát választasz. Rendőrnek így alkalmatlan leszel..Rendőrként sokkal durvább megaláztatásokban lesz részed, amit meg kell tanulnod, hogy leperegjen rólad. Ha most nem megy, később sem fog.
2016. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na meg ott kemeny fizikai vizsga is van es szpihologiai vagy hogy kell irni az meg durvabb

Meg lehet ugy gondoljak meg nem artottal de majd fogsz az emberek nem szeretik a rendoroket

2016. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pszihológiai*
2016. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ch*
2016. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Rondább állat nem mászkál ezen a sárgolyón mint a pedagógus és az autószerelő! Rendőrnek viszont születni kell, tanítani nem lehet Őket!

Egyébként meg mindenki rendőrnek születik, csak sokan tovább képezik magukat!

2016. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Uncsi, sz@r és nem vicces! De legalább eredeti... ja nem, az sem. :-D
2016. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

A, A barátnőmet állandóan azzal piszkálták a tanárok, hogy úgysem viszi semmire, ezért felesleges erőlködnie, hármasnál jobbat úgysem kap semmiből. Mindezt azért, mert bevallottan sokra akarta vinni...no comment...Nem is kapott hármasnál jobbakat,sokszor sírt miatta, de mégis többre vitte, mint egy tanár :D Csak el kellett viselnie azt a négy évet, ez megerősítette lelkileg.

Mi a tanulság? Sz*r emberek között vagy, bírd ki, legalább edződsz a rendőri munkára.


B, Legyél férfi. Ennél durvábbakat kapsz majd az első két hónapba a kiképzésen. Fogsz fel felkészítőnek, mintha már tartana a kiképzés.


C, miért foglalkozol ennyire számodra idegen emberek véleményével? Érted, ők senkik számodra. Senkik véleményére pedig nem adunk :)

2016. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ilyenekből lezsnek a jó rendőrök
2016. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
# 8/9 válaszoló! Köszönöm amit írtál megfogadom és igazad van!:)
2016. márc. 21. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!