Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért teszik ezt velem?

Miért teszik ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztók! Sajnos meg tudták azt hogy rendőr akarok lenni. A tanáraim, iskolás gyerekek csufolnak b..zi rendőr, h..lye rendőr stb. (Tisztelet a kívételnek) meg pár tanár, meg díákok a fejemhez vágják hogy "soha nem leszel rendőr,, miért teszik ezt velem? Mit ártottam nekik? Valamint csufolnak ilyen rendőr stb. Szerintettek azért mondják mert irígykedneh hogy nekem vannak céljaim nekik meg nincs? Vagy miért? Nap mint nap elmegyek a folyoson azt hallom ,,na itt a fekvő rendőr" nem bírom olyannyira hogy már a 116-123-számot hívtam. Kérlek segítsettek mit tegyek. És aki valaki járt már ilyen helyzetbe mint én írjon kézzel fogható választ. Köszi előre is! F/18

#irigység #cél #Miért? Csufolnak
2016. márc. 18. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pszichikai vizsgálaton egyből ki fog derülni az öngyilkossági hajlam,így jobban teszed ha inkább valami más után nézel ezzel is megkímélve magad a kudarctól. :)

2016. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

"Kedves kérdező!

Pszichikai vizsgálaton egyből ki fog derülni az öngyilkossági hajlam,így jobban teszed ha inkább valami más után nézel ezzel is megkímélve magad a kudarctól. " :)


A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.

# 11/11 Időpont 2016-03-24 22:33


Te annyira ostoba vagy mint a zsemje.


Kedves Kérdező harcolj az álmaidért, mutasd meg milyen kitartó vagy. Egyébként azóta van már valami más fejlemény?

2017. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!