Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelentkezett valaki határvadás...

Jelentkezett valaki határvadásznak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el,hogy ilyen kevesen vagyunk.Sehol nem találok olyan embereket,akikkel tudnék erről beszélni.
2016. okt. 3. 06:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
21%

"nem mindenkinek tudták a szülei fizetni a diplomát"


Mindenkinek jár az állami támogatás, diákhitelt fel tudsz venni, kollégiumra jogosult vagy, és képzeld, sokan végzik el az egyetemet >munka mellett< levezlő/esti tagozaton. Fizetik neked a TB-t, diákigazolványt és a vele járó kedvezményeket megkapod és ezen felül megpályázhatsz ösztöndíjat is, akár >100 ezres köztársasági díjat is kaphatsz, ha nem vagy egy buta farok.

Jó, rendben van, hogy ha te éppen egy butafarok vagy - akinek még annyi esze sincs, hogy legalább egy értelmes szakmát, mondjuk egy könnyen elvégezhető és keresett lakatos oklevelet megszerezzen -, attól még nem kéne általánosan ráhúzni minden diplomásra, szakközepet, szakiskolát végzett emberre, hogy mindent a szülei fizettek. Az enyémet sem a szüleim fizették, kvázi kidobtak az érettségi után, most pedig már van oklevelem, fix állásom, de diplomámat is hamarosan megszerzem.


És igen, többet ér értelmes szakmát tanulni, mint minimálbérért fagyásra rohadni a sötétben politikai okok miatt.

2016. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
7%

Én úgy tudom aki frissen végez valamelyik rendészeti szakközépiskolába ahol 2 évig tanulta a dolgokat szintén őr járőrtárs végzettséget szerez. A határvadász is rendőr (őr járőrtárs).

Viszont ott van benne egy csavar, hogy őr járőrtárs RÉSZ szakképesítés határvadászok esetében. Kíváncsi vagyok miben lesznek ebben az új képzésben képzésben részt vettek mások mint a rendészeti szakközépben tanultak.

2016. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
13!Ki kell ábrándítsalak,NŐ vagyok,és két szakmám is van.Sajnos ilyen emberekkel van tele az ország mint te,hogy nekem kell nő létemre védeni a hazát!
2016. okt. 6. 05:24
 14/31 anonim ***** válasza:
26%

Az csak a te és a pártod beteg perverziója, hogy önkénteseknek kell megvédenie a hazát a nem létező veszélytől azzal, hogy kiküldik a francba nem csinálni semmit ahelyett, hogy részt vennének a két szakmájukkal a gazdasági életben.

A hidegben megfagyással nem fog épülni az ország.

2016. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hát ha én a határra akarnék menni minden áron akkor inkább a honvédségen keresztül tenném. És lehet, hogy ezt is fogom. a honvédeket szerintem többre nézik mint a rendőröket meg oda nem konkrétan azért veszik fel az embert hogy megfagyjon a határon mint a határvadászoknál.
2016. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
#16, katonák, rendőrök és ilyesmik nélkül nem lesz ország, amit építeni lehetne. Észlény.
2016. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
19# akkor menj el rendőrnek vagy katonának, észlény.
2016. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem rólam van szó, hanem arról h több megbecsülést ezeknek az embereknek, ha már mi nem tesszük amit ők. De gondolom fel sem fogod miről beszélek...
2016. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatilag politikai aktivisták, azoknak én nem fogok megbecsülést nyújtani.
2016. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

#21: "Itt nem rólam van szó, hanem arról h több megbecsülést ezeknek az embereknek, ha már mi nem tesszük amit ők. De gondolom fel sem fogod miről beszélek..."

(Nem akartam a vitátokba beleszólni, de most beleszólok.)


Milyen megbecsülésről beszélünk? Az országban évekig az ment hogy a katona és a rendőr az egy korrupt semmirekellő személy. Még ez a kormány is rátett egy lapáttal 2010 után! Mikor megszüntette a korkedvezményes nyugdíjat számukra! (+ tűzoltók). Erre a többség tapsolt örömében, most meg sírnak hogy legyen ki menjen a határra!

Megbecsülésük jeléül az árvíznél a TEK energiaitalt, a többi meg pokrócon alvást kapott a szabad ég alatt! Megbecsülésük jeléül most ezt kapják a határon szolgálók:

[link]


Hozzáteszem tényleg több ismerősöm otthagyta az egészet...mert még mindig többet elismerést és pénzt kapnak Ausztriába szakmával mint itt. Megbecsülés addig lesz csak a lakosság többségétől még érdek van belőle. Így van ez a politikában is. Még van haszon csak addig...aztán jó éjszakát. (Most idehozhatnám példának a honvédség helyzetét amit a rendszerváltás után, egyik nap még a laktanyabővítésről volt szó másnap jött a minisztériumi levél hogy bezár a laktanya és fél év múlva jogutód nélkül szűnjön meg az ott állomásozó alakulat is. Panaszt nem volt kinek tenni, csendbe tűrni kellett a parancsot.)

2016. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!