Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelentkezett valaki határvadás...

Jelentkezett valaki határvadásznak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el,hogy ilyen kevesen vagyunk.Sehol nem találok olyan embereket,akikkel tudnék erről beszélni.
2016. okt. 3. 06:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%
23: szóval akkor ne legyenek az országban se rendőrök, se katonák, se tűzoltók, mert ők mind a kormány bábjai? Mindenki húzzon át Ausztriába dolgozni? Akkor ki fogja eloltani az otthoni házad tűz esetén (v a szüleidét), amíg te Ausztriában valakinek a s*gge vége vagy? Netán egy betörés után kitől várnád el, hogy intézkedjen?
2016. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mindenkihez szólnék. Megtennétek, hogy amikor reagáltok valaki írására nem csak a válasz számát, hanem az előzményt is bemásoljátok idézőjelbe? Rengeteg válasz törölve lett, én pedig kíváncsi lettem volna az írásokra, mert én is határvadász szeretnék lenni.
2016. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
33%

Megtudhatnám mitől kell megvédeni a hazát? :D A tatároktól vagy az Oszmán Birodalomtól? :D

Ne hidd azt, hogy te majd mész a határra és rendet teszel. Tudod mire kell ez az egész Határvadász dolog? Statisztikához. :D Nagy mellénnyel vállalták, hogy ennyi meg ennyi készenlétis rendőr lesz majd, de nincs meg a kellő létszám, amennyit elvállaltak, és most a határvadászokat rakják majd be még papíron a készenlétisekhez. :D

2016. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%

[link]

Nem fűznék hozzá kommentárt. :D

2016. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
90%

Nem kellene lefikázni azol munkáját és áldozatkészségét, aik a Hazájukat szolgálják. Minden tiszteletem azoké, akik nem rinyálnak, ha cselekvésről van szó és nem a körülményeket nézik, hanem azt, hogyan védhetik meg szeretett országukat és családjukat, barátaikat és mindenkit aki ebben az országban szeretne tovább élni békében, biztonságban!

[link]

2016. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván van különbség hülyeség és a hazaszeretet között, a határvadászat konkrétan a hülyeség kategóriába esik.
2016. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, okoska?
2016. okt. 16. 13:02
 28/31 anonim ***** válasza:
10%

12 órás munka (heti 4 munkanap), csak vasárnap szabad.

Heti 48óra/havi 192óra munka.

Mindezt nettó 150eFt-ért.


Önállóan nem intézkedhet,csak teljes értékű rendőr mellett dolgozhat.

Bármikor és bárhova behívhatnak dolgozni (24 órára is), családi programokat nem lehet mellé szervezni.

Ráadásul bármikor rá támadhatnak, mert rendőr.


Annak tudom ajánlani, aki jó fizikumú (bírja a hideget/meleget), és nem talál magának munkát.

2016. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
12 órás munka (heti 4 munkanap), csak vasárnap szabad. Ezt hogy?Hülyeségeket beszéltek!
2016. nov. 18. 18:43
 30/31 anonim ***** válasza:
41%

"de alja senkiházi ember jelentkezik csak olyan pozícióba, ahol az a feladata, hogy ne engedjen be háború elől menekülő nincstelen földönfutókat."


A hozzád hasonlóak alja senkiháziak egy vandálkodó mellett szimpátiatüntiznek.


Mély megvetést érdemeltek.

2016. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!