Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet Airsoft-tal nyilvános...

Lehet Airsoft-tal nyilvános helyen lövöldözni, ahol mások is tartózkodnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
85%
It nem az a téma, hogy mi a neked való. Airsoft fegyvert csak eredeti dobozba csomagolva lehet szállítani. Nem lehet vele csak magánterületen lövöldözni. Elég egy pici figyelmetlenség és már is sérülést okozhatsz vele. Amúgy meg a rendőrség elkobozná a fegyvered és bevinnének. Ezt ha ellenkezel akár erőszakkal is megteszik, sőt ha egy fegyvernek látszó tárggyal a kezedben kezdesz velük vitatkozni lehet ők is fegyvert fognak rád, akár el is sütik. Ez nem játék. 26 éves létedre nagyon gyerekes vagy.
2016. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet Airsoft-tal nyilvános helyen lövöldözni, ahol mások is tartózkodnak?"

Lehet. A Tek most úgyis duzzad a büszkeségtől, eljátszanak veled is.

2016. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésemre adhattatok volna tisztelettudó, provokációtól mentes válaszokat is. A TEK velem nem fog játszani. Akkor közterületen nem, de szerintem magánterületen használhatom az Airsoft-ot, mondtam már, hogy egyik haverom szintén lőtt otthon náluk az udvaron és érdekes, hogy egyetlen TEK-es se volt a környéken.
2016. okt. 21. 19:47
 24/66 anonim ***** válasza:
38%
Magánterületen lövöldöhetsz... te okoska törp
2016. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez hülye... -_-
2016. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy a hülye 25-ös.
2016. okt. 22. 07:18
 27/66 anonim ***** válasza:
38%
Rám írt Magyar Nemzeti Párt néven. Valószínüleg értelmes fazon lehet... ha 26 évesen lövöldözni akar a házak között. Lemerem fogadni hogy gyerek korába molesztálták a templomba, az iskolába meg verték. de neki az airsoft való mert kemény!
2016. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
27-es engem nem vertek és soha nem molesztáltak és nem azért kell az Airsoft, mert kemény vagyok, hanem, mert gyűjteni szeretném és fogom is az Airsoft fegyvereket. Igen értelmesebb vagyok nálad.
2016. okt. 22. 09:18
 29/66 A kérdező kommentje:
Mások meg egymást lövik Airsoft-tal pályákon, na ők talán értelmesebbek? Szerintem nem. Csak én nem emberekre, hanem tárgyakra akarok lőni a fegyverrel.
2016. okt. 22. 09:21
 30/66 anonim ***** válasza:
86%

Mások egy elkerített pályán ellenőrzött körülmények között Sportolnak! Mivel ez egy sportág, nem véletlen rendeznek versenyeket. Egy Airsoft teljes felszerelés több 100 ezer forintra is rúghat ami átlagos egy ilyen sportnál.


Az ilyen pályákon mindig van felügyelet és ha megjelenik egy idegen azonnal leállítják a játékot a balesetek megelőzésére...


te meg vaktába akarsz lövöldözni egy erdőben meg a kertesházakra.... idióta...

2016. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!