Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet Airsoft-tal nyilvános...

Lehet Airsoft-tal nyilvános helyen lövöldözni, ahol mások is tartózkodnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Én úgy képzelem hogy 26 évesen el akart menni otthonról az mg 42-ssel a kezébe... erre az anyja rászólt hogy:


-kisfiam mit csinálsz?

-De anya, csak kimegyek az erdőbe játszani...

-Sapka és sál nélkül? Menj a szobádba egy hét szobafoság

-De anya, már 26 éves vagyok...

-Amíg nincs munkád addig az én kicsi fiam vagy, 1 hónap szobafogság! és ne feleselj vissza!

2016. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem lőttek le a rendőrök és attól, hogy munkanélküli vagyok, attól még 25 éves és felnőtt ember vagyok, akinek az a szülei már nem dirigálnak. Anyámék max kérhetnek tőlem dolgokat. Én sose voltam feleselős, mert veletek, nagy büdös, bunkó, kötekedő, f.a.s.s.z.o.p.ó.k.k.a.l. ellentétben én egy nagyon Tisztelettudó ember vagyok.
2016. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Hogy munkanélküli vagyok, az a magyar vezetés hibája, amelyik nem teremt munkahelyeket, meg a cégek hibája, hogy nem vesznek fel még több embert dolgozni, hanem inkább elküldenek sok embert. Az orbánék egy kalap szart se érnek. A Kádár rendszerben lenne munkám 25 évesen.
2016. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenkinek ment a piros pacsi, 2 válaszolót leszámítva, mert a többiek nem a kérdésre válaszoltak, hanem bunkó módon kötekedtek, sértegettek, csúfoltak. Az, hogy 25 évesen nincs munkám az azért van, mert sajnos nem 1951-ben, hanem 1991-ben születtem. A régi rendszerben kötelező volt dolgozni, tehát aki akart az dolgozhatott simán, most meg leszarják, hogy akarsz e dolgozni vagy nem és sokan munkanélküliek, mint én. 1995. óta növekszik a munkanélküliek száma Magyarországon.
2016. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
0%
Én Nógrád megyében élek, erre felé befele zárnak a gyárak, létszám csökkentések vannak, most is 30 embert küldtek el egyik helyről, szóval nem az én hibám, hogy munkanélküli vagyok. A másik, hogy élelmiszerüzletek között is van ahonnan csak elküldenek embert, fel ritkán vesznek pénztárost, szóval ez is kilőve, ja és nagyon sok helyre elvárják, hogy legyen munkatapasztalata az álláskeresőnek, csak ezt is pl. nem kénbe elvárni, mert így a magamfajtáknak soha nem lesz munkája. Hol szerezzek tapasztalatot, ha sehol se alkalmaznak? A másik meg, hogy mondhatjátok, hogy menjek el Budapestre pl. és próbáljak ott munkát találni, csak ott meg egyedül nem tudnék megélni. Barátaim, barátnőm, akivel összeköltözhetnék, nekem ilyenek nincsenek, egyedül meg nem lehet Pesten albérletet fenntartani. Drága az albérlet, meg fizetni kell kauciót is mielőtt beköltözhetnél és ehhez jó lenne, ha lenne egy barátom, akivel megfelezhetnénk a költségeket, hogy ne mindent nekem kelljen fizetnem. Ja és Pesten se valami könnyű munkát szerezni 0 tapasztalattal, ismeretség nélkül, tehát még arra sincs esélyem, hogy protekcióval bekerüljek egy jó helyre, mert nincsenek ismerőseim, akik segítenének.
2016. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 61-es ne legyél kárörvendő, hanem inkább örülj neki, ha neked van munkád, meg fizetésed. Senkit se kell lenézni és megszólni azért, mert munkanélküli. Egyre többen lesznek a munkanélküliek, sajnos ez a helyzet ebben az országban. Főleg Észak-Kelet, Kelet és Dél-Kelet és Dél-Magyarország megyéiben.
2016. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!