Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem régiben fel jelentet a...

Keresztiferi kérdése:

Nem régiben fel jelentet a barátnōm azzal az okal hogy én futatom. De 2 napja vissza jött hozám. Kiderült hogy nekem ezel akart vissza vágni hogy barátnöm volt és ilyen vadakat vart rám. Mert ugye bár ezt egy féltékenység miat csinálta.!?

Figyelt kérdés
Egyébkén felvagyok fügeztve és ezért jött neki ez kapora hogy feljelent mert tudta hogy vissza esō lennék de ugyebár ezt féltékenységbōl tete.hogy kellene vissza mondania ??
2017. febr. 27. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ferikém, igérd meg, ha lesittelnek, befejezed az általános iskolát, időd lesz rá. Mert a helyesírásod siralmas. Fájt olvasni az írásodat. Ha nem futtattad, akkor a lányt hatóság félrevezetésével fogják megvádolni.
2017. febr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
70%
Mondjuk a kapcsolatotatokat kéne megbeszélni
2017. febr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Molyember ***** válasza:
85%
Félek elképzelni azt a környezetet, ahol a kérdezőhöz és a párjához hasonlók normálisnak számítanak. Nem baj, stadion kell ennek a népnek, meg kisvasút.
2017. febr. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Te hogy tudtál ide regisztrálni?
2017. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Te ugye "újmagyar" vagy?
2017. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha futtattad, akkor téged csuknak le! Ha pedig csak megvádolt, és te feljelentést teszel, akkor őt csukják le! Nos, melyiket szeretnéd? Szerintem béküljetek ki inkább.
2017. febr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem baj, stadion kell ennek a népnek, meg kisvasút."


Kisvasutat még nem láttam élőben, szívesen megnéznék egyet! Építhetne többet a kormány.

2017. febr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te kedves kis kérdező! A helyedben felnyomnám a csajt a rendőrségen a hatóság félre vezetése miatt, hogy őt sitteljék le. Aztán látogatnám a csajt a sitten és örülnék neki, hogy ott kell lennie. XD
2017. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A helyesírás annyira ide illik! -.- De ha az ilyenek vétnek nyelvtan hibát,akkor "minden ember hibázhat". Meg miért lenne emiatt újmagyar?

Szerintem jelentsd fel hatósági félrevezetés miatt, kis r**gyónak nem volt elég kukija.

2017. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel az hogy beszologatok.Azthittem itt normális emberek vannak és normálisan válaszolnak! De m1 aki rendes volt és konkrét választ adott annak nagyon szépen köszönöm
2017. márc. 3. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!