Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan miként osztják be a...

Hogyan miként osztják be a rendőröket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogyha valaki kikerül a rendészti szakközépiskolából akkor az maga dönti el,hogy melyik városba szeretne szolgálatot teljesíteni( gondolok itt egy közrendvédelmi járőrre). A másik kérdésem az lenne,hogy én budapesti vagyok nyilván ott is szeretnék rendőr lenni akkor meg van szabva,hogy csak abba a kerületbe lehet ahol be vagyok jelentve,vagy ezt is én magam döntön el? Tudom sok kérdés,de azt még megkérdezném hátha tudja valaki,hogy van az Országos Rendőrfőkapitányság,illetve a kerületik az miben különül el egymástól?
2017. ápr. 22. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérheted, aztán vagy beraknak vagy sem.

Az ORFK az a legfőbb szerv, minden alá van rendelve.

2017. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérheted, de ha nem vagy extrém módon csókos, akkor a lakóhelyedtől távol fognak szolgálatba állítani, pont azért, hogy ne találkozz szolgálat közben ismerősökkel. Jellemzően az ország ellenkező végébe rakják a végzetteket, ha budapesti vagy, akkor 99%, hogy még csak a közelébe sem leszel.
2017. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én múltkor hallottam egy végzős rendőr tanulótól. Debrecennél kezdik aztán végig a déli határ mentén töltik fel a körzeteket. Aztán tovább, legvégére marad Észak-Magyarország. Nem kérheted, hogy hol legyél. Esetleg később átkéretheted magad, de legalább 1 év elteltével.
2017. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!