Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki elmondja mit tenne...

Ha valaki elmondja mit tenne velem, de utánna közli vicc volt. Az életveszélyes fenyegetés?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor szúrd le mikor bement nálad és csak ketten vagytok, majd azt mondod megtámadott akkor önvédelem, nem mész börtönbe
2017. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Krisszeki82 válasza:
Rendőrség. Bemész,elsírod a bánatod.Kimennek,figyelmeztetik,és kész.
2017. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, ez féligmeddig megtörtént, de nem tettem feljelentés.

Ugyanis Mivel csak szoban tudom bizonyítani amit akar tenni vagy félelmit, nem tehetnek semmit.

Max kihalgatják, elengedik.

Következmény: Hazajön Forr benne az ideg, kikapcsol, eljön és akár meg is valósitja amiket mond.

Hijam a 112-t, ez oké, mire kiér vidékre az őrjárat, ki tudja miket tesz. Feltéve, hogy egyáltalán eljutok odáig, hoggy hívjam a 112-t.

Ez a férfi egy elmezavarodott. (Mutatta a vizsgálati eredményét amiben arra nem tudta a választ, hogy hat almából megesz hármat, menyi marad)Gyogyszerk vannak felírva neki (nyugtató) amiket nem szed, ki sem váltja.

Valamilyen pártfogóhozkell járnia mert annyi birósági, rendőrségi ügye van. Ezt sem értem a pártfogó miért nem tesz valamit?


Ezért keresek olyat amit elkövet, és beviszik, előzetes, orvosi kezelés.És nem kikényszerítés, vagy aljasság, majd én megmutatom alapokon! Féltem ezt a nyomorúlt életemet, de lassan rá kell jöjjek, hogy csak akkor van érvényesülésem, ha hagyom, tegye meg amiket eltervez, és majd akkor lesz jogos alapja, hogy életveszélyesen megfenyegetett, előre kitervelte, valóban nem beszámitható az állapota...


Tegnapi esete: Ablak, utcára néző: "Nyugottan hívd a rendőrőket, elöttük felkenlek" "ha kijösz az utcára letaposlak" Rádküldöm az XY-t érted!

Majd fogja az öngyujtóját és "mitszolnál ha meggyujtanám a hálot" itt a ablak szunyoghálojára érti, és fogja és gyujtogatja az öngyujtót.

2017. szept. 29. 06:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Rendőrséggel minden alkalommal tudatni amikor ilyen történik.

Telefonnal felvenni a fenyegetéseit.

Legális önvédelmi fegyver otthonra (gumilövedékes).

Gondolom ennyit megér az életed. Simán lehet hogy egyszer megteszi amit ígérget.

Ha bemegy hozzád és rád támad az összes golyót lőd a szemébe.

2017. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!