Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha találnál az utcán egy...

Ha találnál az utcán egy tízezrest akkor elvinnéd a rendőrségre és leadnád?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer vittem talált sziget a rendőrségre, elküldtek vele az önkormányzathoz. A rendőrök csak annyit néztek meg, hogy kapcsolódik-e a szig folyamatban lévő ügyhöz - de lehet, hogy ezt is rosszul gondolom.


Most mennyivel több egy pénztárca + szig + 10ezres kombó? Akkor már érdekli őket? Vagy egy 10ezres magában.


Egyszer egy üzletben kikotorásztam a zsebemből egy 10ezrest, a péztárnál vettem észre, kb. 1 perc múlva. Rohantam vissza, bejártam az útvonalat, sehol nem találtam. Ennyit a becsületes megtalálók garmadájáról.


Úgyhogy, ha találnék egy 10ezrest, azt mondanám, Isten elvette, Isten visszaadta.

2017. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint a városi legendában:


Rádiós betelefonálos zenekérős műsor, kapcsolják a következő embert:

-Jó napot, Kovács Zsolt vagyok találtam egy pénztárcát ma a Kossuth téren, benne 200 ezer forinttal, 85 euróval, egy bankkártyát a hozzá tartozó pinkóddal és egy személyi igazolványt Nagy László néven. Na neki küldeném a Ma este mulatok, jaj de berugok című számot!

2017. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Életembe egyszer találtam 100ft-nál többet... 2 éve 20000ft-ot az járda szélén. Mivel reggel műszakira vittem az autóm,így szuper volt mert délután vissza is jött az ára :)

A múltkor a tescoba a földön találtam egy pénztárcát, leadtam az ügyfél szolgálaton vagy infópult,nem tudom mi a neve.

Kb 17 éves voltam amikor egy táskát találtam a parkba, volt benne pár tampon egy diákigazolvány és egy rúzs, 1,5 km-re volt az egyetem ahova járt az a csaj, leadtam ott a portán.

2017. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.A rendőrség ugyan hogy talàlnà meg a gazdàjàt adatok nélkül?

Màsrészt aki elvesztette annak fogalma sem lesz hol hagyhatta el,biztos nem jutna eszébe hogy a rendőrségen keresse.Ha mégis,a rendőr honnan tudnà hogy tényleg az övé?

Amúgy pedig ha te nem veszed fel,majd zsebre teszi màs.Vagy elfújja a szél.Ha pénztàrcàval együtt lenne az màs,ha vannak benne adatok .

2017. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ArtArtArt ***** válasza:
Ha gyanusitott akarsz lenni, menj! :D
2017. dec. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 xxxcsillag ***** válasza:
NEM
2017. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kincsesne ***** válasza:
Ekkora pénzdarabot nem vinnék el a rendőrségre - nem hiszem, hogy ők megkeresnék a gazdáját. Aki pénzt veszít el utcán, nem hiszem, hogy rendőrségen keresné. Felvenném, és odaadnám egy olyan utcai zenésznek, akinek a muzsikája tetszik nekem. Tapasztaltam, hogy olykor igazi művészek "gyakorolnak" az utcán, - minden hallgatójuk örömére. Megérdemlik az ajándékot. (Még akkor is, ha nem talált pénzt adok nekik.)
2017. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha csak pénzt akkor tuti nem hamarabb menne a zsebbe azt annyi , de ha tárcát papirokkal mindennel akkor meg nézem a tulajdonosának a lakcimét és vagy el viszem neki személyesen vagy fel adnám póstán , az a pár száz ft nem vágma földhöz senkit , és akkor nem kellene sehova járkálnk rendörségre meg ilyen kelyekre se nekem se a tárca gazdájának.
2017. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Zsebre vágnám a tíz ezrest és elvinném a barátnőm egy pezsgős vacsorára.
2017. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!