Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Panaszt tehettem volna az...

Panaszt tehettem volna az eljárás miatt?

Figyelt kérdés
Tehát: szabálysértés (amivel nem ártottam senkinek) miatt bevittek a megyeszékhelyre a kapitányságra. Hátrabilincselt kézzel, így a biztonsági övem sem csatolhattam be. Állandóan a megengedett sebesség fölött mentek, megkülönböztető jelzés nélkül (ráláttam a műszerfalra, de ezt ugye bizonyítani nem tudom). Az eljárás során semmiféle ellenállást nem tanúsítottam, sem fizikailag, sem verbálisan, még csak káromkodni sem káromkodtam, a szabálysértést a helyszínen elismertem. Erre tanúm is van. Utána éjjel fél 2-kor azt mondták, mehetek, amerre látok, hogy van-e nálam pénz hazamenni vagy legalább mobil az senkit sem érdekelt. Nem most történt, de azóta is bánt a dolog, mert kicsit túl sokba került.
2018. jan. 19. 07:45
1 2 3 4
 31/33 SZücsöm ***** válasza:

Már másodjára írom hogy én az eljárás azaz az előállítás helyességéről semmit sem írtam mivel amúgy is csak a második kommentem után olvastam el az arról szóló hszt, abból meg nem tudom mit nem lehet érteni ( mert én erről írtam) hogy ha egy előállítás jogszerű és az eljárás alávont taj részeg akkor a bilincselés jog és szakszerű. Ismételten megjegyzem értelmezni kell a szöveget!!!


De hogy akkor konkrétan erre az esetre reagáljak nem nem tudom miért állítottak téged elő ha tényleg normálisan viselkedtél megfújtad az alkohol szondát, elfogadtad az eredményét elfogadtad a szabs bírságot (mert gondolom hogy adtak)tudtad magadat igazolni is és nem követtél el folytatólagosan szabálysértést akkor fingom sincs de ahogy írtam erről csak úgy tudnék érdemlegesen válaszolni ha láttam volna a konkrét esetet.

2018. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez tuti rendőr, más mosakszik.
2018. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
#31: Így volt pontosan, ahogy a második bekezdésedben írtad, épp azért nem értjük azóta sem az egészet. Aki ismer az tudja, hogy nem csak az agresszivitás, de még a káromkodás is összeegyeztethetetlen a személyiségemmel. Legyek akármilyen ittas. Tisztelem-becsülöm a rendőrök hálátlan, alulfizetett munkáját, még ha az elszenvedő fél voltam is. De akkor is: MIÉRT?! "Elengedtem" már a dolgot jogilag, csak kíváncsi vagyok.
2018. jan. 29. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!